reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
sylha :) adas i amelka super podoba mi sie gratki!!!!!!!!!

gnagna ja chcialam isc ale potem stwierdzilam ze sobie dam rade bo dolek trzyma tylko kilka dni potem przechodzi... z reszta glupio mi bylo... wolalam sie tu wygadac......... bo co taki psycholog mzoe wiedziec co czuje? skoro tego nie przezyl.. dla niego to czysta teoria dla mnie nie........
 
reklama
Gnagna- ja już miałam takie myśli,żeby pójść i właśnie komuś obcemu się wyżalić- ja myślę takie właśnie wyrzucenie z siebie żalu daje ulgę, ale to musisz ty sama czuć taką potrzebę!!!!

A ja się akurat tak rozczuliłam, masakra to już połowa ciąży a dopiero co siedzieliśmy jak na szpilkach i czekaliśmy wyniku.....a w zeszłym roku o tej porze to nasz wiązek się sypał oboje byliśmy załamani,że nic nie wychodzi, a teraz...teraz to nadal nie do końca dociera, że to marzenie się spełnia:-) i to jeszcze tak na maxa!!!!Dziewczyny życzę Wam tego z całego serca żebyście też niebawem doznały tego uczucia!!!!
 
Błonka u mnie nie chodzi o doły tylko ogólny stan napięcia nerwowego ... wiesz, ja jestem typem osoby podchodzącej do życia zadaniowo. właśnie sobie zaplanowałam, że będę mieć dziecko i pierwszy raz w życiu coś mi nie wychodzi :no: mam okropny charakter, jestem niecierpliwa, wszystko muszę mieć natychmiast i strasznie już jestem sfrustrowana ...
 
Błonka u mnie nie chodzi o doły tylko ogólny stan napięcia nerwowego ... wiesz, ja jestem typem osoby podchodzącej do życia zadaniowo. właśnie sobie zaplanowałam, że będę mieć dziecko i pierwszy raz w życiu coś mi nie wychodzi :no: mam okropny charakter, jestem niecierpliwa, wszystko muszę mieć natychmiast i strasznie już jestem sfrustrowana ...

ale ja tez jestem w goracej wodzie kompana, to normalne ze to temat nr jeden dla nas zwlaszcza jak cos nie wychodzi.. caly czas o tym myslalam, staralam sie z tym jakos walczyc i udawalam ze zajmuje sie czyms innym...
 
Gnagna- zobaczysz jak teraz się nauczysz cierpliwości!!!!Mój to zawsze powtarza bo ja to muszę mieć wszystko na wczoraj- oj dawno tego mi nie wypomniał........
 
Błonka torcik wygląda zmakowicie i chyba taki był :-)
sylha Ty juz na półmetku ja Cie krece ale ten czas leci, ale u mnie w sumie tez, jeszcze troche i nie wiadomo skad bedzie 3 miesiace pozniej kolejne i kolejne szok
 
reklama
Błonka- setki dla babci:-), a torcik wygląda pycha:-)

Myśmy byli w sobotę turystycznie na jagodach i zrobiłam torcik owocowy z jagód, malin, truskawek i jeżyn- zniknął w oczach......
 
Do góry