reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :)

Ja to bym chciała, ale u nas jak raz na 2 tygodnie ja coś zainicjuje to coś jest, a tak to nic:( Ostatnio maz tak wyskoczył szybko z wyra, jakby bał sie he he .... Matko jedyna:)
 
reklama
a jak myslicie, seks w 9 miesiacu moze przyspieszyc porod? Ja mysle, ze tak. Choc na spoznialskich i to nie dziala.
Ja chce dotrwac do stycznia a termin mam na 5:styczen. Chyba lepiej nie ryzykowac i dac z tym spokoj, jak myslicie?
 
wiesz ja mysle ze seks nie przyspieszy porodu jak macie zielone swiatelko i z szyjka wporzadku ,slyszalam ze to dzialac moze tylko w samym terminie no ja tam próbowalam z luska ale dostawalam tylko cholernych skurczy w nocy bolacych myslalm ze poród i nic pozatym sie nie dzialo za bardzo ;DD ale mysle za to ze pomoglo sie to mojej szyjce otworzyc ladnei i skrocic bo jak pojechalam rodzic to na izbie ku zdziwieniu lekarzy mialam juz 5 cm a 9 czerwca a na wizycie 6 czerwca(3 dni wczesniej) mialam 2,5 (wlasnie spojkrzalam w karte dzis ) :D wiec ja tam stawiam ze to seks pomogl :D marika widze ze tobie bardzo zalezy na tym styczniu ;DDD mi tam na grudniu ;)
 
u mnie seks w pierwszej ciazy wywolal skurcze 2 tyg przed terminem i wtedy szyjka zgladzila sie a tydzien przed zaczal sie juz porod.
Jeszcze w domu remont pozniej kupa sprzatania tak wiec nie chce dodatkowo przyspieszyc przyjscia dzieciaczka na swiat seksem
 
ja chcialam urodzic pierwszego wczersniaj i byl seksik czesto ... maly stwierdzil ze wyjdzie 10 dni przed terminem po seksiku na wieczor... rano zaczelo sie cos dziac ... tak wiec jak najbardziej moze przyspieszyc .. ale tutaj tez wazne gdzie konczy partner... bo to sperma dziala mocno pobudzajaco ... choc skurcze macicy przy dochodzeniu tez moga swoje zrobic
 
Marika ja troche wierze w to ze sex moze pomoc wywołać porod a juz napewno większa szansa jak prawie większość ciazy sie pościlo:( tak miałam w pierwszej ciazy kochaliśmy sie normalnie do 4 miesiąca potem R jakiś wystraszony nie chciał wogóle o tym słyszeć kiedy dowiedzialm sie od koleżanki ze właśnie po sexie odeszły jej wody przycisnelam swojego tylko ze to był 38 tydz rano po kilku godzinach od baraszkowania odszedł mi czop i od tamtej pory miałam często skurcze i to naprawde bolało tyle ze u mnie po tym jednym razie na czopie sie skończyło drugi raz kochaliśmy sie w równym 40 tyg byłam tak wypuszczona ze doszłam chyba ze 3 razy hehe ( zaczerwienilam sie ) na drugi dzien cały czas skurcze i w nocy trafiłam na porodowke !!!
Teraz nie pościliśmy wcale wręcz przeciwnie :) do mometu kiedy lekarz kazał uważać nie zabronił ale nie pozwolił do końca bo sperma zmiekcza szyjke zaleca tez żebym nie szczytowala bo skurcze mozna wywołać wiec ja nie ryzykuje dopiero niecały 34 tydz mała waży niecałe 2 kg no i blokadę mam :( chociaz nie powiem nie należę do kobiet wstrzemieźliwych az trzęse sie na widok R w slipach a jeszcze niech mnie jakoś dotknie lub sie obetrze to az mnie nosi hehe
teraz zostają tylko pieszczoty z których raczej on ma przyjemność ale wytrzymam a potem sobie odbije !!!!!!
 
Ja mam termin na 25 stycznia. Od mojego pobytu w szpitalu na początku września całkowity szlaban na seks. Mąż już tak wyposzczony i zapowiedział, że od Sylwestra ostro bierze się do roboty, bo może córcia mu się urodzi jako jego prezent na 30 urodziny, które obchodzi 6 stycznia :-D
 
My jak do czegoś dochodzi to tylko w gumce. Wiem śmiech w ciąży i ta gumka. Ale właśnie czytałam, ze sperma może wywołać skurcze, zresztą, nie chce złapać jakiejś infekcji itp.
Jeszcze nie mam 9 miesiąca, może z raz coś tam wyjdzie i damy sobie spokój, za bardzo się boje. Jakby mi nie zależało na styczniu, to co tam niech się dzieje co chce od 38tyg. Lepiej zacząć rodzic znienacka, niż być przeterminowanym.
Po tym pierwszym koszmarnym porodzie, do pełnego zbliżenia doszło 6 mscy po porodzie i to musiałam, odwiedzić kilku lekarzy. Mam nadzieję, że teraz tak nie będzie, bo prawdopodobnie będę miała CC.
Jak ja zazdroszczę tym, które nie rodziły SN, są chociaż nie zmienione w tamtych miejscach :baffled:
 
reklama
Ja zamierzam dzialac nawet prZed swietami a dzisiaj puszcze filmik mojemu z masazu krocza i bedzie jechal a co ....
 
Do góry