reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :)

reklama
Link juz jest w vademecum dlugi czas ale warto jednak pocwiczyc oczytalam sie ze pomaga a i zawsze to mozna chlopa od ipada odciagnac :)
 
Wiecie ja przed pierwszym porodem tez sie zastanawialam czy nie bede miała leju jak po bąbie bo od kilku kobiet słyszałam ze sa jak by to ująć ( szerokie ) nie maja juz satysfakcji przy sexie . Współczuje Marice okropnie ja nie popekałam ale z uwagi na to ze dziecko miało być ponad 4 kg i nie mogłam jej wypchnac nacieli mnie po sam odbyt :( dodam ze Julia ważyła 3310 wiec pomyłka w pomiarach :( jednak jakieś pól roku po porodzie czułam ze jest coraz ciasnej niewiem jak to możliwe R śmieje sie ze dałam pare złotych zeby dodatkowy szew założyli :) a ja z koleji ze sobie ptaszka powiększył :)teraz wcale o tym nie myśle bo wiem ze jesli wszystko pójdzie dobrze to moja dziurka będzie taka jak zwykle :)
 
Inomama ty wiesz ale moj R nie bez powodów sie śmiał ze ja tak zrobiłam bo nasz wspólna znajoma naprawde poprosiła o to lekarza i niewiem ile w tym prawdy ale podobno lekarz to zrobił i teraz męki ma bo za ciasno jej ona narzeka do mnie ze ja boli a jej stary żalił sie R ze ona niechce sie sexowac bo wejście do piczki za ciasne :)

dziewczyny ja wogóle mam tak od jakichś 2 tyg ze taka jestem podniecona az mi pulsuje tam wszystko :no:Ale to nie jest takie podniecenie z ochoty na sex tylko dziwne takie uczucie tak sie czułam tylko jak byłam zakochana te początki rozumiecie o co mi chodzi ??? Z Julia tego nie było a teraz to az mnie nosi !!!!
 
MAGSUS wiem o co ci chodzi. Mialam tak w 2 trymestrze, xe mi tam pulsowalo i do szalu doprowadzalo.

Uwazam, ze taki pomysl z ciasnym szyciem nie jest dobry. Wlasnie chodzi o otarcia i seks zamiast przyjemnosci sprawia bol.
A jak jest u was z nawilzeniem po SN. Zreszta slyszalam ze i po CC narzekaja na suchosc
 
Marika: u mnie po SN nie ma żadnej różnicy jak przed porodem - wszystko działa tak samo :tak: tylko jak karmiłam piersią i nie miałam jeszcze @ przez parę miesięcy to było bardziej sucho, potem już wróciło do normy razem z owulacją...

czy macie laseczki wrażenie, że 3 trymestrze w środku jakby ciaśniej teraz i takie bardziej jakby spuchnięte?:eek:
 
MAGSUS, AGAGSM a ja czuje różnice i to ogromna. Teraz chce miec CC, zeby nie miec tych wszystkich powiklan i dodatkowo nic tam nie zepsuc ;)

AGAGSM mam tak samo wszystko co jest na dole to mega opuchniete

U nas to abstynencja od poczatku grudnia i tak bedzie do konca. Musze wytrwac do stycznia ;)
 
reklama
Dziewczyny widze,ze tu ciekawe tematy;-)jesli chodzi o zmiane"ksztaltu" po porodzie to po pierwszym nic mi sie nie stalo, a po drugim wydawalam sie sobie szeroka, balam sie ze juz tak zostanie,ale gin uspokoila mnie,ze wszystko dojdzie do normy.i rzeczywiscie ok.6-8 ,iesiecy po porodzie znow poczulam sie soba:-) nie wiem od czego to zaleezy wlasnie.moze dlatego,ze za 1 razem nie parlam wcale tylko mi polozna "pomogla" kladac mi sie na brzuch, a za 2 parlam ok pol godziny i glowka w ta i z powrotem...nie wiem naprawde.
wazne jest w tym wszytskim zrozumienie faceta i wiara w to,ze po jakims czasie wszystko wroci do normy.mozna tez cwiczyc miesnie pochwy specjalnymi kulkami,ale tego nie probowalam jeszcze;-)
a propos ciasnosci to tez jakas spuchnieta jestem a ochote ostatnio stracilam i tesknie juz by normalnie jak czlowiek przytulic sie i pokochac bez kilometrowego brzucha:-)troche trzeba bedzie poczekac:-D
 
Do góry