reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

Wczoraj byłam u gina. Wszystko ok. Badanie bolało ale lekarz powiedział że to normalne, potem krwawiłam (też norma podobno). Mogę sobie już figlować z mężem (zakaz mieliśmy od lutego) ale jakoś mi nie spieszno ;) Heh lekarz powiedział że współżycie może trochę boleć, też mi zachęta ;) Zalecił dłuższą grę wstępną i nawilżacz :)
Rozśmieszył mnie bo myślał że nie będę chciała się zabezpieczać bo będę chciała od razu drugie dziecko heh.
Chciał mi przepisać tabletki anty ale jak spytałam jak to się ma do moich sterydów to się zmarszczył i powiedział żebym na razie używała prezerwatyw i globulek i jak coś to mam przyjść po receptę na tabletki. Muszę pogadać z reumatologiem o tym czy przy sterydach można anty brać.
No i wypełnił mi zaświadczenie do becikowego :)
 
reklama
malutka - Ja mam zamiar uzywac gumek.
Hormonow (przeroznych, na rozne dolegliwosci) nazarlam sie przed ciaza ilosci kosmiczne i teraz mam awersje.

A masz zamiar dodatkowo jakieś globulki brać? Bo mi polecił Patentex Oval ale przekonana nie jestem. Kiedyś stosowałam i wg mnie strasznie to upierdliwe jest bo trzeba jakiś czas przed stosunkiem włożyć. Zero spontaniczności ;-)
 
A masz zamiar dodatkowo jakieś globulki brać? Bo mi polecił Patentex Oval ale przekonana nie jestem. Kiedyś stosowałam i wg mnie strasznie to upierdliwe jest bo trzeba jakiś czas przed stosunkiem włożyć. Zero spontaniczności ;-)

Nie, globulek nie bede stosowac, tylko gumki. Spontan to wazna i fajna rzecz :-)
 
Ja strasznie się bałam gumek, mimo że przez prawie 4lata sprawdzały się bez zarzutu. Po tym NuvaRing okropnie tyję. A już było tak pięknie po porodzie.
 
Ja hormonów strasznie się boję, przede wszystkim skutków ubocznych.
Pewnie będą gumki. Oby tylko nie zawiodły jak ostatnio...
Cóż najwyżej Adaś będzie miał rodzeństwo :p
 
U nas też pewnie gumki pójdą w ruch. Do tej pory się sprawdzały, więc raczej nie bedę kombinować, tym bardziej, że ja sklerotyk jestem i nawet witamin regularnie brać nie potrafię :dry:
A we wtorek czeka mnie kontrolna wizyta u gin. - D. się cieszy, że w końcu ten-teges będzie można a ja mam takiego stracha, że szok..
 
U nas też pewnie gumki pójdą w ruch. Do tej pory się sprawdzały, więc raczej nie bedę kombinować, tym bardziej, że ja sklerotyk jestem i nawet witamin regularnie brać nie potrafię :dry:
A we wtorek czeka mnie kontrolna wizyta u gin. - D. się cieszy, że w końcu ten-teges będzie można a ja mam takiego stracha, że szok..
a ja to jakoś nie mam zaufania do gumek, bo właśnie dzięki nim mam Łukaszka ;) Też mam we wtorek wizytę u ginekologa jak Wy to mówicie- przegląd podwozia hihi. Ciekawe co mi tam powie, no i pogadam z nią o antykoncepcji, bo mój mąż już mi głowę męczy i męczy a ja mam takie obawy żeby przypadkiem znowu nie zajść w ciąże....
 
Dla zapominalskich jest właśnie NuvaRing. Ja jedynie o tabletkach pamiętałam w ciąży, bo chodziło o życie i zdrowie mojego dziecka, więc budzik co do minuty był ustawiony. A teraz znów potrafię zapomnieć o swoich lekach na nadciśnienie dlatego tabsy odpadły na wstępie. NuvaRing zakładasz i nie pamiętasz o nim przez trzy tygodnie. Jaki komfort:)
 
reklama
ja sklerotyk jestem i nawet witamin regularnie brać nie potrafię
Ja mam dokładnie tak samo, nigdy nie pamiętam o tym żeby brać. Nawet w ciąży czasami brałam rano, czasami wieczorem, albo do drugi dzień. Zależy kiedy mi się przypomniało :p Także również z tego powodu tabletki anty u mnie odpadają
 
Do góry