reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

A mi wystarczy że boli jak się myję :wściekła/y: Na przytulanki nie mam nawet ochoty. Mąż by bardzo chciał a ja i boję się i po prostu nie czuję potrzeby. Smutne.
 
reklama
ja wczoraj bylam u gina i wszystko ok:))dostalam cilest bo zastrzyku niestety nie moge jak nie karmie piersia..szkoda. a w sobote przezylam wspaniale chwile z moim mezulkiem:)))bylo cudownie i chyba nigd nie maialm tak fajnego orgazmu jak terazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:))))))
 
ja wczoraj bylam u gina i wszystko ok:))dostalam cilest bo zastrzyku niestety nie moge jak nie karmie piersia..szkoda. a w sobote przezylam wspaniale chwile z moim mezulkiem:)))bylo cudownie i chyba nigd nie maialm tak fajnego orgazmu jak terazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:))))))

zazdroszczę bezbolesnego stosunku!
 
bo zajście w ciążę za szybko po cc moze być niebezpieczne i dla matki i dziecka... a ja te 9 m-cy i tak wspominam nieciekawie, następna ciąża z dodatkowymi stresami chyba by mnie dobiła... zresztą nie wyobrażam sobie bycia matką dwójeczki jak na razie:D:D:D więc chodzi mi tylko o to, ze po sn mimo że też nie wskazane za szybko zaciążyć, ale jednak bezpieczniej:/ a tu stres ponadprogramowy...
 
No ja właśnie zaczynam stosować NuvaRing drugi cykl. Pierwszy było dodatkowe zabezpieczenie w postaci gumek. A ten chciałam już odpuścić, tylko biję się z myślami i ze strachem czy aby na pewno prawidłowo to działa.
 
a w sobote przezylam wspaniale chwile z moim mezulkiem:)))bylo cudownie i chyba nigd nie maialm tak fajnego orgazmu jak terazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:))))))
Tez zazdroszczę :cool2: u mnie o przytulankach nie ma mowy na razie. Mimo iż teoretycznie wszystko z moim podwoziem ok to czuję taki dyskomfort, że szok. Czy to kiedyś przejdzie? :-(
 
reklama
Wczoraj byłam u ginekologa na kontroli PO. Tak więc wszystko w jak najlepszym porządku, oczywiście zielone światło do działania.
Pani doktor zaproponowała mi dwa rodzaje antykoncepcji- zastrzyk na 3 miesiące albo tabletki Azalia, mam sobie to przemyśleć i wystarczy że wyślę męża do niej po receptę jak się zdecyduję, bo ja w tym gabinecie ogłupiałam i nie wiedziałam na co się zdecydować. Ona bardzo zachwalała ten zastrzyk, ale pisałyście tutaj żeby go nie brać. Fajnie że jest na 3 miesiące,ale gdybym źle znosiła go to nie ma odwrotu i trzeba przeczekać a tak to tabletki można zawsze przerwać brać.
Stosuje któraś z Was Azalie? Jak się po niej czujecie? tyjecie coś?
Ja to się najbardziej obawiam tego tycia.
Sama nie wiem co wybrać, a chcę być zabezpieczona bo druga ciąża mi się nie widzi ze względu na brak warunków jak i to że jestem po CC.
 
Do góry