reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

reklama
Madlein chciałam zapytać o to samo co monimoni... bo pamiętam, że gość był nie bardzo... ;/

Nasza sytuacja jest dość skomplikowana... Zawsze była i póki co taka pozostanie.
Wiktorka uznał, ale złamanego grosza na niego nie daje.
Mniejsza o to, decydując się na ciążę, byłam świadoma, że nie uzyskam od niego żadnej pomocy materialnej. Zapewne gdzieś tam w środku łudziłam się, że będzie inaczej, ale niestety to typ wolnego strzelca bez zobowiązań i albo mogę to akceptować jak do tej pory albo kopnąć go w d... Na razie na to drugie nie jestem gotowa psychicznie.

Także ponawiam pytanie dot. tematu. Jak uważacie czy gumkom można ufać? Za nim zaszłam w ciąże to bite 4lata mnie nie zawiodły, ale teraz to już nie wiem czy ryzykować czy może jednak zadbać o inny rodzaj antykoncepcji.
A może słyszałyście coś u NuvaRing? Gdzieś czytałam, że przy zaparciach może wypaść:/ Serio serio? I jak to się aplikuje, bo to podobno zakłada się samemu i samemu usuwa.
 
Madlein - ja czytałam o NouvaRing i rozmawiałam na ten temat z ginekologiem jeszcze przed ciążą, ale oboje doszliśmy do wniosku że to bez sensu. Może ci się wysunąć, wypaść podczas stosunku czy też wyciągania tampona, no i różnie faceci na to ponoć reagowali, nie każdemu odpowiada dodatkowy lokator w środku :p hihihi Ja osobiście po przestudiowaniu tego zrezygnowałam :)
 
W sumie mnie moja mamuśka namawia, bo sama nad tym myślała po zdjęciu spirali, którą odradza.
Jeden miesiąc można spróbować, a jest i taka opcja, że jak z ginem się umówi to on może to założyć.
Jakoś nie wydaje mi się, że coś co ma średnicę 5cm mogłoby ot tak się wyśliznąć:)
Popytam ginka na wizycie i chyba wezmę na wypróbowanie.
Myślałam też o zastrzyku, ale podobno ma tyle skutków ubocznych i tak masakrycznie się tyje, że szok.
Co do Mireny no cóż koszt jak dla mnie za duży i moje drogie tak samo jak zwykła spirala i NuvaRing wystają z tego sznureczki, które mogą być odczuwalne dla partnera.
A i co do NuvaRing i tamponów to zakłada się na 3tyg., a później zdejmuje się na tydzień kiedy to powinno pojawić się krwawienie.
 
Muminka.... skoro jesteś doświadczona w Mirenie, powiedz ty mi kochana, bo tam są jakieś niteczki, które ponoć wystają z ujścia szyjki macicy?! Powiedz czy one przeszkadzają ? W sexie ? W stosowaniu tamponów ?
Tak niteczka wystaje ale nieprzeszkadza wogole w urzywanie tamponow. Jesli chodzi o seks to trzeba wyprobowac. Artor ja czul wiec ja sie skrocilo. Idziesz do gin i mowisz i ona ucina. Ale to zawsze zalezy od partnera i jego rozmiarow :) i tez od tego jaki seks uprawiacie chodzi mi o pozycje. A tak to wogole jej nieczulam i niemialam problemu.
 
reklama
jutro bedzie swieto: gwalt na moim mezusiu:))))))) kazalam mu kostki lodu na oklady jajec przygotowac:pppppp bo bedzie gorrrrrrrrrracoo!!!!!!:)
 
Do góry