reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

reklama
witam. ja na szczescie teraz nie bylam nacinana ani nie peklam:))takze smigam jak latawiec heheh. nic mnie nie boli i chyba juz po woli wracam do swoich rozmiarow "TAM"...a co do pierwszego razu po porodzie to juz nie moge sie doczekacccccccccccccccccccccccccccccccccccc!!!!!chociaz obawy sa jak to bedzie..ale mam juz taka ochote na M ze masakra
 
ja w sr ide do lekarza na wizyte kontrolna, ciekawe co powie na ta moja blizne.... z jednej strony swietnie wyglada cieniutka nitka a z drugiej wlasnie cieknie, mam nadzieje ze nic powaznego bardzo sie nie dzieje.
:cool:
a co do seksowana,to ja biedna na glodzie, a nie moge przez ten brzuch bo odchody sie skonczyly tylko sluz jest.
 
u mnie dalej różowo...zaczynam mieć dość... w gruncie rzeczy wkładki dałyby radę, bo róż to najczęściej tylko na papierze toaletowym ale qrna jest:///
 
Dziewczyny a jak to jest z tabletkami hormonalnymi po ciąży? Trzeba czekać na pierwszą miesiączkę?

A ogólnie jak długo nasze hormony dochodzą do normy? Mi dalej strasznie zanieczyszcza się twarz wągrami i strasznie się pocę...
 
ja tez sie poce szczegolnie w nocy -jak wstaje do malej to mam mokre wlosy jakbym spod prysznica wyszla i koszulke na karku ze szok. co do bzykanka to chyba dzisiaj wypozycze se mezusia i to zaraaaaaaaaaaz, a jutro mam wizyte u gin. ciekawe co mi powie.
 
W nocy też budzę się zlana potem. Trzy razy zmieniam koszulkę ;/ bo mokrusieńka jest. Poduszkę, to chyba za chwilę wyrzucę :(
Za to dzisiaj miałam taką sex projekcję :D, że już nie umiem się doczekać końca połogu i doskonale Was dziewczyny rozumiem :D
 
Z bzykaniem to ja jeszcze poczekam - chyba się boję. Niech no lepiej gin najpierw tam pozagląda, choć wkładek nie noszę już od ponad tygodnia (suchutko!) a przykładowo: moja siostra krwawiła 8 tygodni...
 
Bosze ja o przytulankach nawet myśleć nie chcę :-( Boli ciągle, jakby mniej ale jednak. W dodatku teraz to jakby między pochwą a odbytem krwiak się zrobił czy coś. Pewnie to nie krwiak ale od szwu tak coś tam boli. Grrr Te supełki kiedyś odpadną??
 
reklama
mi lekarz je wyciągnął, ale generalnie mam podobne odczucia jak Ty ;/ choć u mnie więcej czasu minęło ;/
 
Do góry