reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

reklama
No cóż, jak widać zależy od modelu bo ja byłam nacinana, ale w środku też pękłam. Mimo to po porodzie jest mi lepiej niż przed.
Idź do lekarza, może tam co innego się dzieje.
Natolin, a jak mąż ? Niby wiadomo, że jak kocha to poczeka, ale pewnie miałabym schizę, że mu zwyczajnie z tym źle :zawstydzona/y: Próbujecie chociaż czy bez podejść było ?
 
to ja sie tym bardziej cieszę że miałam cc....
ale ale... też mam czasem wrażenie że jestem "ciachnięta" w środku... ma tak któraś z was??? nie żeby to było jakieś bardzo upierdliwe ale zastanawiające jest... i na żadnej wizycie lekarz nic nie widział (w sensie że sam nie widział, bo ja przecież musiałam zapominać zapytać;/)
 
to ja sie tym bardziej cieszę że miałam cc....
ale ale... też mam czasem wrażenie że jestem "ciachnięta" w środku... ma tak któraś z was??? nie żeby to było jakieś bardzo upierdliwe ale zastanawiające jest... i na żadnej wizycie lekarz nic nie widział (w sensie że sam nie widział, bo ja przecież musiałam zapominać zapytać;/)

ja tak mam Ida...jakaś masakra,tez jestem po cc,a sucho i boleśnie jest tak,że nie mam wcale ochoty podejmować kolejnych prób,żel cos tam pomaga ale i tak czuję jakiś ból w środku,właśnie jakbym była"ciachnięta",a nie byłam.Nie wiem co przeżywają laski,które rodziły naturalnie,jakoś sobie tego nie wyobrażam.Aha-lekarz twierdzi że wszystko jest ok,byłam od porodu dwa razy na wizycie.
 
a ja w ogóle nie byłam u gina od porodu... Jest tu jeszcze ktoś taki? Jakoś nie było czasu. Ale robiliśmy to po porodzie, no i też boleśnie na początku, ale potem juz lepiej.
 
u mnie ciężko, rodziłam naturalnie bez nacięcia, bez szycia ale taka susza teraz że wszystko boli i piecze jak tydzień po porodzie. Gin powiedziała że to przez karmienie piersią, wina hormonów których poziom u karmiącej jest zachwiany a także stan śluzówki która wygląda przy karmieniu jak u kobiety z menopauzą.
 
a ja w ogóle nie byłam u gina od porodu... Jest tu jeszcze ktoś taki? Jakoś nie było czasu. Ale robiliśmy to po porodzie, no i też boleśnie na początku, ale potem juz lepiej.

Ja również jeszcze nie byłam od porodu ale na 8 kwietnia zapisałam się na wizytę.
Ida u mnie jest tak samo,czuję jak bym była "ciachnięta" w środku:-(
U nas dopiero dwa tyg temu były przytulanki od czasu porodu,wszystko było ok,tylko czułam jak bym coś miała po prawej stronie:zawstydzona/y: ale u gina wszystko się okaże!
 
reklama
Malutka to chybba faktycznie lepiej do lekarza isc. u mnie pierwsze 2 razy byly takie niefajne, teraz jest git, ale cosik mi sie zdaje, ze moja średnica sie zmniejszyla i stad hah dyskomfort na poczatku heheh, ale jest milo, bez zelow i takich tam.
 
Do góry