reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

Dobranocka, staracie się ? Kurcze ja chyba też bym chciała.
Ale jak młody daje w palnik i nie mam już do niego siły to jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić z 2 szkrabami. Ale chciałabym drugiego syneczka :-)
 
reklama
Bo ja wiem czy się staramy...? Ja bym chciała i jestem świadoma co robię, M. bardziej sceptyczny. Ale kto wie co będzie.... ;-)
 
U mnie właśnie odwrotnie. Mąż mówi żeby iść za ciosem i będzie z bańki, ale on chyba nie wie co mówi bo Hubciem zajmuje się łącznie 2 h dziennie i to ja mam większość na głowie.
Ale chyba będę celować na październik 2012 (o ile nie będzie końca świata ;-) )
Wiem, że jeśli za długo odczekam to już nie będzie mi się chciało wracać do pieluch...
No właśnie na wrześniówkach 2011 jest wrześniówka co teraz rodziła w 2010 :-)
 
Ja nie zapomnę wizyty u gina w 6tyg. po porodzie i jego "To co Pani Magdo za pół roku następna ciąża?" Mało z fotela nie spadłam... A moja odpowiedź brzmiała FABRYKA ZAMKNIĘTA!!!
 
No ja m.in. dlatego się upierałam żeby próbować naturalnie. I się udało.
A jak byłam na popołogowej, to mi gin powiedział jak schodziłam z fotela: no to można już zachodzić w kolejną ciażę. Wtedy o mało co z fotela nie spadłam, ale teraz mi ta opcja pasuje.
 
ja nawet jakbym chciała to leakrz zabronił..... conajmniej półtora roku przez tą moją rozpaparaną ranę po cc

strip i tak kazał ci zachować mały odstęp jak na cesarkę. Zwykle mówią co najmniej dwa albo trzy lata. Ja raczej musiałabym się dostosować do tych dłuższych terminów z powodu pęknięcia macicy. Zresztą nie wiem czy chciałabym mieć dzidzię za dzidzią, choć 7 lat (jak mam obecnie) to naprawdę spora różnica wieku.
 
ja nawet jakbym chciała to leakrz zabronił..... conajmniej półtora roku przez tą moją rozpaparaną ranę po cc

u mnie tak samo z rana po cc a dodatkowo moja nefrolog powiedziała ze jak bym chciała drugie to mam głeboko przemyslec bo moge miec duze powikłania przez to cisnienie a nawet gorzej i ona na moim miejscu by sie nie zdecydowała.
Chyba mi jedno oczko w głowie wystarczy. Tylko abym nie przesadziła w rozpieszczaniu bo juz nie umiem sie pohamowac to co bedzie pozniej ;-)
 
reklama
Z dziewczynką to mam wrażenie, że jak jedynaczka to ok, ale jak jest jeden jedyny syneczek mamusi to potem jest problem jak pojawia się przykładowa synowa ;-)
 
Do góry