reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Gratuluję, niech maleństwo rośnie zdrowe :)
A mogę zapytać, po której iui wszystko udało się? ja po 2 nic, od dzisiaj okres, zastanawiamy się z mężem na ile mamy nastawić się czy odpuścić...
Ja jestem po trzech iui i wszystkie nieudane a nie pękniętym pęcherzyk lekarz nie chciał mnie robić na pękniętym, teraz umówiłam się na wizytę do innej kliniki i zapytam co lekarz sądzi o naszej sytuacji i czy jest sens podejść jeszcze raz do iui tym razem na pękniętym pęcherzyku
 
reklama
Dziewczyny przychodzę do Was z nadzieją❤️ nie poddawajcie się🤗 nam się udało, teraz cierpliwie czekamy na serduszko❤️ i wiem że to śmieszne ale tak jak wam pisałam byłam w tym czasie chora i leczyłam się domowymi sposóbami plus syrop na kaszel, a znajoma też mi dzisiaj potwierdziła że zaszła w ciążę jak piła syrop na kaszel. Może jednak coś w tym jest😉
 
Dziewczyny przychodzę do Was z nadzieją❤️ nie poddawajcie się🤗 nam się udało, teraz cierpliwie czekamy na serduszko❤️ i wiem że to śmieszne ale tak jak wam pisałam byłam w tym czasie chora i leczyłam się domowymi sposóbami plus syrop na kaszel, a znajoma też mi dzisiaj potwierdziła że zaszła w ciążę jak piła syrop na kaszel. Może jednak coś w tym jest😉
Ach! Gratulacje ❤️💪🏻! Mogę spytać za którym razem udało się Wam z IUI i jakie badania robiliście? Jestem na tym wątku nowa, nie znam Twojej historii 🥴 a takie dają nadzieję, gdy się udaje!
 
Ach! Gratulacje ❤️💪🏻! Mogę spytać za którym razem udało się Wam z IUI i jakie badania robiliście? Jestem na tym wątku nowa, nie znam Twojej historii 🥴 a takie dają nadzieję, gdy się udaje!
To już piąty raz. Nawet pisałam, że czwarty ale się pomelilam i jest to piąty raz (drugi raz udany jednak szybko poroniłam bo nie było serduszka, po trzecim razie zmieniliśmy klinikę na tańsza). Badania wszystkie, które były wymagane do zabiegu, nic dodatkowego bo nie było potrzeby skoro raz się udało.
 
Hej Dziewczyny :)
We wrześniu podchodzimy do pierwszej inseminacji. Długo się broniłam przed nią, bardzo chciałam zajść w ciążę naturalnie. Ale już chyba dojrzałam do niej :) przeczytałam tysiące wpisów na forum i sama postanowiłam tutaj do Was dołączyć :) będę Wam wdzięczna za wszelkie rady :) Pozdrawiam serdecznie :)
 
Hej Dziewczyny :)
We wrześniu podchodzimy do pierwszej inseminacji. Długo się broniłam przed nią, bardzo chciałam zajść w ciążę naturalnie. Ale już chyba dojrzałam do niej :) przeczytałam tysiące wpisów na forum i sama postanowiłam tutaj do Was dołączyć :) będę Wam wdzięczna za wszelkie rady :) Pozdrawiam serdecznie :)
Powodzenia ❤️! Ja też zaraz będę podchodzić 💪🏻, no chyba..że mnie jeszcze obecny cykl za kilka dni zaskoczy 👀🤞🏻
 
reklama
Hej Dziewczyny :)
We wrześniu podchodzimy do pierwszej inseminacji. Długo się broniłam przed nią, bardzo chciałam zajść w ciążę naturalnie. Ale już chyba dojrzałam do niej :) przeczytałam tysiące wpisów na forum i sama postanowiłam tutaj do Was dołączyć :) będę Wam wdzięczna za wszelkie rady :) Pozdrawiam serdecznie :)
Cześć! Trzymam kciuki, żeby się udało! Znacie przyczynę braku ciąży naturalnej?
 
Do góry