reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Jakos 5-6 lipca mi wypada owulacja wiec wtedy pewnie inseminacja 🥰piszcie kiedy wy jak bedziecie juz wiedziec😀
Mi też tak wychodzi owulacja , teraz w czwartek mam dostać okres . Przed chwila zrobiłam test ciążowy cyklu z naszych starań i negatywy . 1 Lipca mam wizytę zobaczymy kiedy ja podkede do pierwszej insyminacji . W tym cyklu na 12dzien cyklu miałam owulacje i naturalnie nie zaszłam w ciążę. Nie rozumiem tego , skoro nic nie dolega to dlaczego jej nie ma
 
Hej dziewczyny stworzyłam nowy temat dla nas starających się o dzidziusia poprzez inseminacje w tym nowy roku 🎉🍾2022 miejmy nadzieje ze lepszym.

Staram się z mężem o dziecko od 5 lat, jesteśmy zdrowi wyniki badań są super, nasienie męża również bardzo dobre, lecz dzidziusia nie ma, postanowiliśmy zgłosić się do Kliniki Bocian, i już w tym miesiącu czeka nas pierwsza inseminacja z czego bardzo się cieszę i czekam na relacje z waszych starań 😘🎊
Hej , my z mężem też wyniki super jak i nasienie bardzo dobre. Jak u Ciebie sytuacja wygląda ?
 
19 cykl. W skrócie - wyniki nasienie są bardzo spoko. Wyniki moje też. Mam swoje owulacje, mam drożne jajowody (było sono). Nie wiadomo bo jest przyczyną. Ostatnie trzy cykle kolejny lekarz monitorował + braliśmy sterydy na wypadek gdyby to był problem immunologiczny ale nic z tego nie wynikało (trzeci cykl jest in progress). Lekarz robił mi w każdym cyklu test PCT, każdy był negatywny. I teraz nie wiadomo czy to po prostu słaba metoda badawcza czy coś jest na rzeczy więc wczoraj zasugerował że nie ma sensu dalej próbować w ten sposób i trzeba spróbować inseminacji. Także wracamy do kliniki gdzie na jesieni uznali że to niepłodność idiopatyczna i kazali czekać kilka miesięcy.
Jak u Ciebie sprawy się mają? Ja będę podchodzić do pierwszej insyminacji w lipcu . Nam też powiedzieli że niepłodności idiopatyczna .
 
Jak u Ciebie sprawy się mają? Ja będę podchodzić do pierwszej insyminacji w lipcu . Nam też powiedzieli że niepłodności idiopatyczna .
Jestem w trakcie pierwszej stymulacji do in vitro. Dalej nie wiadomo o co chodzi, mieliśmy dwie inseminacje, wszystko wyglądało super, żadna się nie udała. Miałam w międzyczasie jeszcze histeroskopię.

Także my uznaliśmy, że nie ma sensu więcej kasy ładować w inseminację, bo wychodzi drogo, nie ma żadnych wskazań i nie daje to nic więcej niż nasze starania naturalne.
 
Jestem w trakcie pierwszej stymulacji do in vitro. Dalej nie wiadomo o co chodzi, mieliśmy dwie inseminacje, wszystko wyglądało super, żadna się nie udała. Miałam w międzyczasie jeszcze histeroskopię.

Także my uznaliśmy, że nie ma sensu więcej kasy ładować w inseminację, bo wychodzi drogo, nie ma żadnych wskazań i nie daje to nic więcej niż nasze starania naturalne.
Ja Ci powiem , że ja sama do tej pory się zastanawiam czy ta insyminacja ma sens wgl . U nas też wszystko super a do tej pory brak ciąży. Wgl lekarz powiedział czemu tak się dzieje ?
 
Ja Ci powiem , że ja sama do tej pory się zastanawiam czy ta insyminacja ma sens wgl . U nas też wszystko super a do tej pory brak ciąży. Wgl lekarz powiedział czemu tak się dzieje ?
Też często słyszysz że masz odpuścić bo za bardzo chcesz ? Ja to od najbliższych słyszę. Powiem Ci ze nie idzie nie myśleć o dziecku
 
reklama
Ja Ci powiem , że ja sama do tej pory się zastanawiam czy ta insyminacja ma sens wgl . U nas też wszystko super a do tej pory brak ciąży. Wgl lekarz powiedział czemu tak się dzieje ?
Jakby wiedział czemu tak się dzieje to by nie była niepłodność idiopatyczna czyli niewyjaśniona ;). Nie wiem co masz przebadane - kariotypy, trombofilie, krzywą insulinową itp rzeczy badalicie? Miałaś robiona histeroskopię, badania hist pat endometrium?
 
Do góry