reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Część dziewczyny,
Chętnie do was dołączę i napisze troszkę o sobie. My z mężem staramy się o bobasa z pomocą lekarzy od roku. Ja mam 26 lat, a mąż 28. Mam za sobą usunięcie operacyjne torbieli endometrialnej w wieku 20 lat (nie było to związane ze staraniami). W tamtym roku ponowny zabieg usunięcia takowej torbieli. Kilka stymulowanych cykli cykleclostilbegyt i ovitrelle mimo potwierdzonych owulacji nie przyniosły upragnionego bobasa. Zdecydowaliśmy się na pierwsze IUI w piątek 8.04.2022.
IUI także na stymulacji clostilbegyt i ovitrelle. Pierwszy raz po stymulacji bolą mnie tak okropnie jajniki, aż do dziś. Nigdy wcześniej też nie miałam tak szybko bo już 8 dnia cyklu 3 pęcherzyki wielkości 20 mm. Dlatego na następny dzień dostałam zastrzyk i inseminacja odbyła się 10 dnia cyklu.


Jak sobie radzicie z czekaniem do dnia wykonania testu lub bety ? Bo monitoringu w celu sprawdzenia czy doszło do owulacji u mnie nie bedzie.

Dla mnie to drugi dzień czekania a już czuję się tym przytłoczona i zrezygnowana, że się nie udało. Test z krwi mam wykonać 22.04.
 
Hej Dziewczyny . Ja jestem dzis po 2 IUI , pierwsza nieudana. Ale gryzie mnie pytanie wxzoraj pęcherzyk mial 17 mm o 17 wizielam zastrzyk z ovitrelle i dziś o 12 był IUI i od jutra wieczora mam brac luteinę 2 globulka po 200mgr . Pomocy czy to nie zaszkodzi ?
 
Hej Dziewczyny . Ja jestem dzis po 2 IUI , pierwsza nieudana. Ale gryzie mnie pytanie wxzoraj pęcherzyk mial 17 mm o 17 wizielam zastrzyk z ovitrelle i dziś o 12 był IUI i od jutra wieczora mam brac luteinę 2 globulka po 200mgr . Pomocy czy to nie zaszkodzi ?
Ja dostałam globulki z progesteronem dopiero od poniedziałku a zabieg miałam wczoraj ;) Ale na różnych forach można znaleźć, że on nie szkodzi a ma pomagać ;P
 
reklama
Jak sobie radzicie z czekaniem do dnia wykonania testu lub bety ? Bo monitoringu w celu sprawdzenia czy doszło do owulacji u mnie nie bedzie.

Dla mnie to drugi dzień czekania a już czuję się tym przytłoczona i zrezygnowana, że się nie udało. Test z krwi mam wykonać 22.04.
Cześć! U mnie też monitoringu po nie było... 2 IUI nieudane, ale nie wiem, czy ma to związek ;-)
Czekanie rzeczywiście nie jest łatwe, każda z nas inaczej to przeżywa - niektóre dziewczyny czekają jak najdłużej dla pewności, inne robią testy od drugiego dnia po inseminacji ;-) Mnie pomaga zaglądanie na forum, i w sumie też fakt, że po każdej próbie miałam potem mnóstwo zajęć, więc czas mijał dość szybko.
Niczego nie wyrokuj już teraz! Trzeba, niestety, poczekać, i być dobrej myśli :-)
 
Do góry