reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Nawet przez myśl mi nie przeszło aby się poddać 😉
Zobaczymy co nam przyniesie następny cykl.
A ty kiedy testujesz ?
A która iui u Ciebie ? Przepraszam że pytam jeśli pisałaś wyżej ale tyle juz odpowiedzi ze sama rozumiesz 😊 jestem pełna podziwu zaangażowania, ja teraz zrobilam ostatnia trzecia i jeśli się nie uda podchodzimy w maju do ivf
 
A która iui u Ciebie ? Przepraszam że pytam jeśli pisałaś wyżej ale tyle juz odpowiedzi ze sama rozumiesz 😊 jestem pełna podziwu zaangażowania, ja teraz zrobilam ostatnia trzecia i jeśli się nie uda podchodzimy w maju do ivf
To była trzecia, jeszcze jedna i jak nie wyjdzie to przygotowanie do ivf. Jeżeli się poddam to tylko przedłużę sobie starania 🤷‍♀️ Nic nie da odpuszczenie, to będą zmarnowane cykle.
 
Ja jutro testuję ale raczej będzie negatywny bo mam senność,zmęczenie i pogorszenie cery więc nawet się nie nastawiam
 
reklama
Do góry