reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

Dziewczyny zabolał mnie lewy jajnik ten z którego będę mieć owulacja i mam "głupie" myśli ze może jajeczko pękło wcześniej a IUI dopiero w sobote...
przed IUI robia USG ?
Też tak miałam byłam pewna że pękł ale nie pękł ;p przed IUI robią usg .mi też robili 3 hormony z krwi żeby sprawdzić ich poziom
 
reklama
Dziewczyny zabolał mnie lewy jajnik ten z którego będę mieć owulacja i mam "głupie" myśli ze może jajeczko pękło wcześniej a IUI dopiero w sobote...
przed IUI robia USG ?
Tez tak miałam, przed IUI jak tylko coś poczułam to się bałam ze już po owulacji, ale na szczęście nic się nie działo, jeśli chodzi o pęcherz to nic mi lekarka nie mówiła o tym
 
Hej dziewczyny, zrobiłam dzisiaj test ciążowy taki z moczu, 4 dni przed testowaniem, wyszła mi druga blada kreseczka ale wszystko mnie boli jak przed okresem, nie chce się nakręcać ;( zastrzyk z ovitrele miałam 14 wiec chyba już nie powinno pokazywać w organizmie ?
 
Hej dziewczyny, zrobiłam dzisiaj test ciążowy taki z moczu, 4 dni przed testowaniem, wyszła mi druga blada kreseczka ale wszystko mnie boli jak przed okresem, nie chce się nakręcać ;( zastrzyk z ovitrele miałam 14 wiec chyba już nie powinno pokazywać w organizmie ?
Wow :) trzymam kciuki aby maluch był z tobą ❤ powtórz test za dwa dni dla upewnienia się :)
 
Hej dziewczyny, zrobiłam dzisiaj test ciążowy taki z moczu, 4 dni przed testowaniem, wyszła mi druga blada kreseczka ale wszystko mnie boli jak przed okresem, nie chce się nakręcać ;( zastrzyk z ovitrele miałam 14 wiec chyba już nie powinno pokazywać w organizmie ?
Cześć, no to super wieści! Po Ovitrelle już nie powinno być śladu, więc wszystko się dobrze zapowiada. W poniedziałek na betę marsz :-D
 
Dzieeczyny ja już jestem po inseminacji :) na USG było widać że przecherzyk jeszcze nie pękł lekarza powiedział że to dobrze. Wy też robiliście IUI na nie peknietemy?
 
reklama
Do góry