reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Hej, czekam na okres i zaczynamy działania 😃 Powodzenia, trzymam kciuki!
Dzięki i nawzajem <3 Raczej jestem cierpliwa w tych staraniach (już 4-letnich), ale wczoraj miałam dziwny atak paniki w pracy i okropny stres związany z koniecznością czekania 2 tygodni na wynik. Ale kilka głębokich wdechów i udało mi się jakoś z tego wyjść. 😮‍💨
 
jest to iui z "zadrapaniem, delikatnym uszkodzeniem" endometrium, lekarz zaproponował nam taka opcje bo podobna pomaga to w zagnieżdżeniu zarodka.
Osobiscie pierwsz raz o tym slyszalam i chcialam sie dowiedziec czy ktos podchodzil do tego i czy iui zakończyła sie sukcesem.
Sporo dziewczyn miało IVF ze scratchingiem, może powinnaś zadać to pytanie w którejś z grup in vitro. Chociaż oczywiście niewiele to powie na temat skuteczności IUI w tym kontekście.
 
Sporo dziewczyn miało IVF ze scratchingiem, może powinnaś zadać to pytanie w którejś z grup in vitro. Chociaż oczywiście niewiele to powie na temat skuteczności IUI w tym kontekście.
wlasnie zastanawiam czy to naprawde daje jakies wieksze szanse, poniewaz stoimy przed wyborem iui z scratchingiem lub ivf ale znajac mojego chlopa to bedzie chcialam podjesc przyjamniej do jednej iui z sratchingiem.
 
reklama
bardziej rozchodzi sie o pieniądze, leczenie niepłodności nie jest tanie :(

a tak poza tym to moje gratulacje bo wyczytalam na innym temacie ze jesteś w ciąży :) jak sie czujesz ?
Porozmawiajcie więc o tym jeszcze, może rzeczywiście lepiej ten scratching wykorzystać już do IVF...
Dzięki ;-), na razie jeszcze przed pierwszym USG, także... dopiero ewentualne początki. Czuję się zupełnie normalnie ;-) , czasem jakiś mały ból brzucha.
 
Do góry