reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

A mialas zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka? Bo on sie utrzymuje w organizmie 10 dni i daje falszywy wynik pozytywny. Jak nie mialas zastrzyku to mozesz spróbować. Dla mnie to za szybko, ja zawsze czekam do dnia miesiączki
Miałam zastrzyk jakiś oviralle czy coś ale u mnie on nie pokazywał przy pierwszym iui pozytywnego testu🙈
 
reklama
Dziewczyny może wy sie orientujecie bo odebrałam wczoraj wyniki badań krwi swoje i męża i u niego wyszło że ma wysoką prolaktyne 23,25ng/ml 🤔
 
Pierwszy raz miał badaną prolaktyne. Czy wyspany i zdenerwowany to nie wiem...ale jak jechaliśmy na badania to mieliśmy awarie samochodu i może był zirytowany.
 
Pierwszy raz miał badaną prolaktyne. Czy wyspany i zdenerwowany to nie wiem...ale jak jechaliśmy na badania to mieliśmy awarie samochodu i może był zirytowany.
Generalnie na wynik badania prolaktyny mają wpływ wszystkie te rzeczy, które wypisałam. Jak higiena badania nie jest zachowana to przekroczenie normy nie jest niczym niepokojącym. Jeśli masz Instagrama to looknij na profil dr Janowca - pisał o tym dopiero co.
 
Taka miałam nadzieję że się udało. Wczoraj piersi bolały mega inaczej niż przed okresem aż były gorące później brzuch zaczął boleć i do teraz lekko pobolewa... o zapachach nie wspomnę że czasem mnie mega mdli...
Ale w poprzednim cyklu jak miałam 4 jajeczka (iui zostało przerwane) tez miałam dziwne objawy ale lekarz stwierdziła że to po hormonach. Testu beta nie zrobię bo mieszkam w Holandii a tu nie ma szans na taki test. Dla nich płytkowy jest podstawą
 
Cześć dziewczyny.
Staramy się o dziecko z mężem od 6 lat.
Moje wyniki w normie, mąż miał obniżone parametry nasienia bo odpowiedniej diecie, suplementach itd. poprawiło się.
Jesteśmy po 3 inseminacji 28.06 (2 pierwsze były na pęknietych pęcherzykach, tym razem na nie pęknietych) w Invimed Wrocław, wydaje nam się że lekarz konkretny mamy dobrą opiekę. Czekam do 11.07 na zrobienie bety, nie wiem czy się doczekam 😆 powiedzcie mi proszę kiedy można zrobić test żeby wyszedł miarodajny wynik? Wiem że najlepiej 14 dni po IUI ale czy test może wykryć ciążę wcześniej?

To już nasze ostatnie podejście do IUI, później już przygotowanie do in-vitro.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki 😉😉😉
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Staramy się o dziecko z mężem od 6 lat.
Moje wyniki w normie, mąż miał obniżone parametry nasienia bo odpowiedniej diecie, suplementach itd. poprawiło się.
Jesteśmy po 3 inseminacji 28.06 (2 pierwsze były na pęknietych pęcherzykach, tym razem na nie pęknietych) w Invimed Wrocław, wydaje nam się że lekarz konkretny mamy dobrą opiekę. Czekam do 11.07 na zrobienie bety, nie wiem czy się doczekam 😆 powiedzcie mi proszę kiedy można zrobić test żeby wyszedł miarodajny wynik? Wiem że najlepiej 14 dni po IUI ale czy test może wykryć ciążę wcześniej?

To już nasze ostatnie podejście do IUI, później już przygotowanie do in-vitro.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki 😉😉😉
Miałaś podawany zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków? Jeśli tak, to co najmniej 12 dnia po tym zastrzyku. Wcześniej zastrzyk może fałszować test i wyjdzie pozytywny.
 
Do góry