reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
daj koniecznie znać jak będziesz po wizycie :)
ja w piątek mam wizytę - monitoring cyklu, także iui będzie w sobotę lub poniedziałek :)
zapytam sie tez lekarza o wizyte dwa dni po iui aby zobaczyć czy pęcherzyk na pewno pękł w odpowiednim czasie bo w mojej klinice nie sprawdzają pęcherzyka po iui

dwa tygodnie czekania po iui nie bylo dla mnie jakis wyczynem i zastanawianiem sie czy testować wcześniej a tym razem chyba będzie inaczej bo możliwe ze to nasze ostatnie podejście
Cześć! Więc ja już po wizycie - lekarz przeanalizował ze mną wszystko i... planuję podchodzić do IUI w tym cyklu. Wszystkie nieregularności, które się pojawiły, nie przeszkadzają najwyraźniej w całym procesie. Czekam więc na konkretny początek @ i zobaczę, czy w dniach 12-16 będę na miejscu - i działamy, jak się uda.
Trzymam kciuki za najbliższe dni dla Was !
 
Co bierzesz na stymulację?
Ja mam zawsze jeden pęcherzyk 😕
Mam fostimon w zastrzykach. Wzięła 3 zastrzyki co drugi dzień, dziś byłam na kontroli i lekarz stwierdził że jeszcze 2 dni mam wziąć bo są dwa pęcherzyki i jak teraz skończymy stymulację to jeden z nich przestanie rosnąć i zmarnujemy to co udało się wypracować 🙂
 
Mam fostimon w zastrzykach. Wzięła 3 zastrzyki co drugi dzień, dziś byłam na kontroli i lekarz stwierdził że jeszcze 2 dni mam wziąć bo są dwa pęcherzyki i jak teraz skończymy stymulację to jeden z nich przestanie rosnąć i zmarnujemy to co udało się wypracować 🙂
ja tez biorę fostimon co dwa dni i lametta 5 dni po jednej tabletce, przepraszam ale nie rozumiem piszesz ze jeden pecherzyk przestanie rosnac to znaczy ze finalnie będzie tylko jeden ?
 
ja tez biorę fostimon co dwa dni i lametta 5 dni po jednej tabletce, przepraszam ale nie rozumiem piszesz ze jeden pecherzyk przestanie rosnac to znaczy ze finalnie będzie tylko jeden ?
Zrozumiałam to tak, że jeśli stymulację skończylibyśmy na 3 zastrzykach to dalej by rósł już tylko jeden ten dominujący pęcherzyk, a ten mniejszy zacznie się wchłaniać a tak dalej stymulujemy i oba rosną 🤔
 
reklama
Witam po raz pierwszy.
Pierwszego syna mamy z AID udało się za 1 razem. .
4 maja mieliśmy pierwsze AID do starań o 2 dziecko. Dziś robiłam BETA czekam na wyniki
Ale czuje że będzie @.
Podejście było na cyklu naturalnym .
 
Do góry