reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Ja powiem tak mój ma hba 40 chyba i nikt się tym bardzo nie przejął bo podobno ilością nadrabia i dwa razy jakby nie było byłam w ciąży naturalnie więc 70 to już bym się tym nie martwiła 😊
 
Ja powiem tak mój ma hba 40 chyba i nikt się tym bardzo nie przejął bo podobno ilością nadrabia i dwa razy jakby nie było byłam w ciąży naturalnie więc 70 to już bym się tym nie martwiła 😊
u nas ilość plemników tez jest duza, jednie co to zauwazylam ze do iui zawsze podają 1ml.
 
Dziękuje! Stresuje się trochę jutrzejszym dniem.
Jak u Ciebie po IUI?
Mam strasznie mieszane uczucia i nadzieję, że się uda:) a z drugiej strony mocno się boję, że się rozczaruje.
A tak ogólnie to mocno bolą mnie jajniki już od kilku dni, raz słabiej a czasami mam skurcze.
Nie mam pojęcia czemu, na razie staram się być cierpliwa i czekam na spokojnie do środy.
 
reklama
Mam strasznie mieszane uczucia i nadzieję, że się uda:) a z drugiej strony mocno się boję, że się rozczaruje.
A tak ogólnie to mocno bolą mnie jajniki już od kilku dni, raz słabiej a czasami mam skurcze.
Nie mam pojęcia czemu, na razie staram się być cierpliwa i czekam na spokojnie do środy.
Co ma być to będzie i my niestety nie mam na to wpływu ale wierzę że ci się uda ❤
 
Do góry