reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Hej, dziewczyny! Jak sprawy stoją?
U nas nieco przyspieszenia...
W tym cyklu staraliśmy się naturalnie, jakiś teścik sobie zrobię w weekend, ale większych nadziei nie mam ;-) W następnym cyklu - IUI. Mam tylko nadzieję, że postcovidowe perturbacje były jednorazowe i @ przyjdzie w terminie...
A w lipcu - mamy termin wizyty w sprawie in vitro! Cieszę się, bo myślałam, że będę czekać do września...
Po drodze umówiłam się z położną specjalizującą się w akupunkturze. Wszyscy dookoła chodzą, to i ja :p
Powodzenia Wam wszystkim!
 
Hej, dziewczyny! Jak sprawy stoją?
U nas nieco przyspieszenia...
W tym cyklu staraliśmy się naturalnie, jakiś teścik sobie zrobię w weekend, ale większych nadziei nie mam ;-) W następnym cyklu - IUI. Mam tylko nadzieję, że postcovidowe perturbacje były jednorazowe i @ przyjdzie w terminie...
A w lipcu - mamy termin wizyty w sprawie in vitro! Cieszę się, bo myślałam, że będę czekać do września...
Po drodze umówiłam się z położną specjalizującą się w akupunkturze. Wszyscy dookoła chodzą, to i ja :p
Powodzenia Wam wszystkim!
U mnie jeszcze tydzień do testu, staram się nie nastawiać, ale wszystkie wiemy jak to jest. Jeśli nie wyjdzie to nie wiem, czy zdecyduje się na kolejną próbę, czy nie od razu ivf.
 
reklama
Do góry