reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Po ptakach musiało pyknac wczoraj albo w nocy mamy jeszcze działać dziś sami mówił ze iui by już teraz nic nie dała
Mam tym razem brać po jednej całej tabletce i przyjść 11 dc No chyba ze się nam udało tez byłoby miło 😀 powiedziałam ze działaliśmy we wtorek i powiedział ze przy stymulacji to są większe szanse ze może się udało 🙂 zobaczymy
A to fajnie ze uczciwie lekarz powiedział a nie naciągał :) jak we wtorek działaliście wczoraj pyknelo to tez duże szanse że naturalnie się uda ✊✊
u mnie w klinice tez 6 miesięcy działają badania + cytologia rok :)
 
reklama
Ja tak coś czułam ze to późno może być tym bardziej ze miałam krótsze cykle a te ostatnie po drożności były jakieś dłuższe widocznie teraz wrócą do normy 26-27 dni a tak miałam teraz 29-30 dlatego mnie na ten 14 dc umówił teraz na 11 już mniej więcej patrzyłam i wychodzi w weekend wiec extra 🤣
 
Dziś inseminacja się odbędzie :-) pęcherzyk na lewym 23 mm a na prawym 21 :-). Rozmawialiśmy z lekarzem o invitro i jeśli ta inseminacja się nie uda to podejdziemy na invitro. U nas jest teoretycznie wszystko dobrze a ciąży nadal nie ma wiec nie chcemy już czekać. W invitro mogą więcej zbadać przyczyn niepowodzeń. 3majcie kciuki ❤️
 
Dziś inseminacja się odbędzie :-) pęcherzyk na lewym 23 mm a na prawym 21 :-). Rozmawialiśmy z lekarzem o invitro i jeśli ta inseminacja się nie uda to podejdziemy na invitro. U nas jest teoretycznie wszystko dobrze a ciąży nadal nie ma wiec nie chcemy już czekać. W invitro mogą więcej zbadać przyczyn niepowodzeń. 3majcie kciuki ❤️
Trzymamy kciuki oczywiście, u nas tak samo wszystko dobrze, a ciąży brak ale jeszcze dwa razy chciałabym spróbować iui do 3 , a potem też będziemy rozważać temat in vitro🙂
 
Dziś inseminacja się odbędzie :-) pęcherzyk na lewym 23 mm a na prawym 21 :-). Rozmawialiśmy z lekarzem o invitro i jeśli ta inseminacja się nie uda to podejdziemy na invitro. U nas jest teoretycznie wszystko dobrze a ciąży nadal nie ma wiec nie chcemy już czekać. W invitro mogą więcej zbadać przyczyn niepowodzeń. 3majcie kciuki ❤️
Piątki są szczęśliwe ❤ właśnie jestem po wizycie, bombelek ma 0,26cm i jest bijace serduszko ❤🤗 trzymam mocno kciuki że u Ciebie za 4 tygodnie będzie tak samo 🤗
 
reklama
Do góry