reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Ojeju oby to był dobry znak😀😍😍 czyli nie ma traged

Ja jeszcze dostałam tez 2 dni przed menopur zastrzyk w klinice ;)
Marta3130 przegrzebałam historie dwa dni przed iui - czyli tak jak Ty miałam pęcherzyk 17mm :) drugi co zanikł miał 15 mm i w dniu iui był niewidoczny :) Także dokładnie tak jak Ty! To dobrze znak ;)
received_904698430164941~2.jpegto Wyniki mojego męża przed pierwszą iui. Zobaczymy jak bd teraz
 
Trzymam kciuki! ❤️Dla mnie czekanie z wizyty na wizytę ciągnęło się w nieskończoność 🙄 serduszko pojawiło się 2 tyg po terminie mięsiaczki
Ja idę na badanie tydzień i 3 dni po terminie miesiaczki ;) ale założyłam sobie aplikacje na telefon i wg niej serduszko zaczyna bić po 22-23 dniach jest wielkości ziarenka maku ;) ja idę 26 dni po iui także może może już się uda 🥰 byłoby pięknie ❤ dla mnie cala ciaza I każde badanie to stres zazdroszczę Ci ze u Was już po prenatalnych 😍 ale u mnie też zleci.. płeć już wiadoma?
 
reklama
U mnie na teście nadal biel... Jutro idę na betę będzie wszystko jasne odwlekam ten dzień ,ale od jutra zaczynamy z mężem urlop więc wolę jak będziemy razem już zobaczyć ten ostateczny wynik..😔
 
Do góry