reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Pewnie jutro jak już będę po wszystkim to napiszę co i jak🥰,
Dziewczyny wiem, że nie które z Was brały urlop po zabiegu? Ja niestety muszę iść do pracy, pracę mam biurową więc mam nadzieję, że nic to nie zaszkodzi co sądzicie w tym temacie?🙂
Ja pracowałam normalnie ,myśle ze jak ma się udać to się uda bez względu na to czy będziesz leżeć z nogami w gorze czy nie
Staraj się funkcjonować normalnie a wszystko będzie dobrze ❤️
Ja jutro powtarzam betę , strasznie się stresuje
 
reklama
Ja pracowałam normalnie ,myśle ze jak ma się udać to się uda bez względu na to czy będziesz leżeć z nogami w gorze czy nie
Staraj się funkcjonować normalnie a wszystko będzie dobrze ❤️
Ja jutro powtarzam betę , strasznie się stresuje
Wierzę Ci Kochana naprawdę to wszystko jest trudne najpierw to czekanie aż zrobisz pierwszy wynik, potem czekamy aż drugi wyjdzie i tak w kółko cały czas stres ale trzymam kciuki nie ma innej opcji jak to, że wszystko będzie po naszej myśli 💜
 
Wierzę Ci Kochana naprawdę to wszystko jest trudne najpierw to czekanie aż zrobisz pierwszy wynik, potem czekamy aż drugi wyjdzie i tak w kółko cały czas stres ale trzymam kciuki nie ma innej opcji jak to, że wszystko będzie po naszej myśli 💜
Mam taka nadzieje ❤️Ciagle w głowie mam ze ta beta jest za niska ale wiem tez ze to bardzo wcześnie
 
Ja byłam po iui u dentysty i od następnego dnia do pracy tez biurowa lekarz kazał funkcjonować normalnie 😄
Co do bety to spokojnie jest okej nie ma co na sile się stresować bo to nie służy
A co do mojej sytuacji wczoraj miałam tydzień od zastrzyku i zrobiłam wczoraj i dziś test chciałam zobaczyć czy faktycznie ten zastrzyk wykazuje 2 kreski i dupa są negatywne 😄 a chciałam zobaczyć w końcu dwie kreski mimo ze byłoby to od zastrzyku 😄 żałuje ze wcześniej nie zrobiłam
 
Ja byłam po iui u dentysty i od następnego dnia do pracy tez biurowa lekarz kazał funkcjonować normalnie 😄
Co do bety to spokojnie jest okej nie ma co na sile się stresować bo to nie służy
A co do mojej sytuacji wczoraj miałam tydzień od zastrzyku i zrobiłam wczoraj i dziś test chciałam zobaczyć czy faktycznie ten zastrzyk wykazuje 2 kreski i dupa są negatywne 😄 a chciałam zobaczyć w końcu dwie kreski mimo ze byłoby to od zastrzyku 😄 żałuje ze wcześniej nie zrobiłam
No czyli każdy organizm jest inny ja tez robiłam kilka dni po iui i tez wyszedł negatywny czyli zastrzyk nie utrzymuje się u każdego tak długo
 
Ja byłam po iui u dentysty i od następnego dnia do pracy tez biurowa lekarz kazał funkcjonować normalnie 😄
Co do bety to spokojnie jest okej nie ma co na sile się stresować bo to nie służy
A co do mojej sytuacji wczoraj miałam tydzień od zastrzyku i zrobiłam wczoraj i dziś test chciałam zobaczyć czy faktycznie ten zastrzyk wykazuje 2 kreski i dupa są negatywne 😄 a chciałam zobaczyć w końcu dwie kreski mimo ze byłoby to od zastrzyku 😄 żałuje ze wcześniej nie zrobiłam
To mnie uspokoiłyście Dziewczyny to w piątek wracam do pracy i się nie stresuję 🙂
 
Ja byłam po iui u dentysty i od następnego dnia do pracy tez biurowa lekarz kazał funkcjonować normalnie 😄
Co do bety to spokojnie jest okej nie ma co na sile się stresować bo to nie służy
A co do mojej sytuacji wczoraj miałam tydzień od zastrzyku i zrobiłam wczoraj i dziś test chciałam zobaczyć czy faktycznie ten zastrzyk wykazuje 2 kreski i dupa są negatywne 😄 a chciałam zobaczyć w końcu dwie kreski mimo ze byłoby to od zastrzyku 😄 żałuje ze wcześniej nie zrobiłam
Spokojnie mi chlop każe robić codziennie 🤣 i od 4 dnia po iui jest negatywny , po 2 dniach po iui były dwie kreski ale lekkie ;)
 
reklama
Pewnie jutro jak już będę po wszystkim to napiszę co i jak🥰,
Dziewczyny wiem, że nie które z Was brały urlop po zabiegu? Ja niestety muszę iść do pracy, pracę mam biurową więc mam nadzieję, że nic to nie zaszkodzi co sądzicie w tym temacie?🙂
Ja odpoczywałam w dzień iui , następnego dnia tez się nie przemeczalam -miałam możliwość urlopu wiec skorzystałam :) iui w piątek a od poniedziałku normalnie jestem w pracy tez biurowa;) ważne żeby nie dźwigać nie naciągać się okien nie myć żeby nie przewiało, jakąś chemia agresywna do czyszczenia łazienek itp. Jak masz lekka pracę biurowa i nikt Cie tam nie stresuje to nie ma problemu ;) ogarnij chatę czy co tam masz przed i będzie dobrze ;) niby mi tez lekarz kazał normalnie funkcjowac ale po doświadczeniach koleżanek po in vitro wiem że jak szalała to się nie udało a usiadła na tyłku , nie pracowala- tylko ona akurat fryzjerka to po 4 próbach nieudanych 5 w relaksie się udała ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry