reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Niewiem tylko czy nie za niska ta beta
Powiem tak ja miałam tydzień po Tobie i mi lekarz zalecił dopiero bete na 8.10 czyli jakby w Twoim przypadku dopiero 1.10 ;) jest niska bo to początek-super ze już wychodzi bo często nic nie ma a dziewczyna w ciąży.
Dlatego tak jak pisalam bete trzeba sprawdzić po 2 dniach -48h czy dobrze rośnie. Masz nawet specjalne kalkulatory. 8-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powiem tak ha miałam tydzień po Tobie i mi lekarz xecil dopiero bete na 8.10 czyli rąk hakvy w Twoim przypadku dopiero 1.10 ;) jwst niska bo to początek-super ze już wychodzi bo często nic nie ma a dziewczyna w ciąży.
Dlatego tak jak pisalam bete trzeba sprawdzić po 2 dniach -48h czy dobrze rośnie. Masz nawet specjalne kalkulatory. 8-)
Tak tak już rozmawiałam z moim lekarzem i właśnie tak zalecił ❤️
 
reklama
Trzymamy mocno kciuki :) daj znać po czy die utrzymały dwa czy pęknięte pecherzyki do iui ? :)
Pewnie jutro jak już będę po wszystkim to napiszę co i jak🥰,
Dziewczyny wiem, że nie które z Was brały urlop po zabiegu? Ja niestety muszę iść do pracy, pracę mam biurową więc mam nadzieję, że nic to nie zaszkodzi co sądzicie w tym temacie?🙂
 
Do góry