reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Hej :-) pytanie z innej beczki: czy wam kilka godzin po inseminacji również wypłynął „śluz” „sperma” zwał jak zwał w każdym razie biała wydzielina ??
Ja po samej inseminacji poszłam siku bo miałam zalecenie mieć pełny pęcherz ze wtedy jest bardziej delikatne to wszystko i fakt jakby nic nie czułam lekki chłodek ewentualnie
później nic takiego nie zauważyłam zeby coś wyciekło raczej standardowy śluz taki jak na owulacje 🙃 może Ci więcej wstrzyknęli i troszkę się udało ale co ma dojść to doszło nie przejmowałabyś się tym 😚
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie 4 pęcherzyki po 2 po obu stronach po 10 i 9 mm, teraz mam dostymulować zastrzykami Gonal 100 i we wtorek monitoring i wtedy lekarz zadecyduje kiedy zabieg 🙂 podejrzewa, że pewnie środa lub czwartek 🙂
Jupii jupiii :) No to konkretnie 4 pęcherzyki, który dzien cyklu? :) ja miałam dwa z kewej strony w naturalnym cyklu 15 i 17 w środę a dzis tylko jeden byl widoczny- może po zastrzyku tez jeden urósł a drugi zanikł ;) No to Trzymamy kciuki ✊✊
 
Hej :-) pytanie z innej beczki: czy wam kilka godzin po inseminacji również wypłynął „śluz” „sperma” zwał jak zwał w każdym razie biała wydzielina ??
10 godzin po zabiegu na razie nic takiego nie zauważyłam ;) może jakaś turbo dawje Ci dali ;) ja dostałam chyba 1ml tych wyselekcjonowanych wywirowanych najmocniejszych gości z inkubatora 🤪
 
Ja po samej inseminacji poszłam siku bo miałam zalecenie mieć pełny pęcherz ze wtedy jest bardziej delikatne to wszystko i fakt jakby nic nie czułam lekki chłodek ewentualnie
później nic takiego nie zauważyłam zeby coś wyciekło raczej standardowy śluz taki jak na owulacje 🙃 może Ci więcej wstrzyknęli i troszkę się udało ale co ma dojść to doszło nie przejmowałabyś się tym 😚
A jak i Was iui na pękniętym pecherzyku czy nie? Jeden konkretny czy udało się więcej wyhodiwac do iui? ;)
 
Ostatnia edycja:
A jak i Was iui na pękniętym pecherzyku czy nie? Jeden konkretny czy udało się więcej wychodiwac do iui? ;)
Ja miałam w środę drugą IUI i obie były na niepękniętym. Przy pierwszej dostałam zastrzyk na pęknięcie, chwilkę przed IUI a teraz lekarz stwierdził ze nie trzeba ponieważ miałam już wysokie LH
 
Ja miałam w środę drugą IUI i obie były na niepękniętym. Przy pierwszej dostałam zastrzyk na pęknięcie, chwilkę przed IUI a teraz lekarz stwierdził ze nie trzeba ponieważ miałam już wysokie LH
Ja wczoraj robiłam o godzinie 18 zastrzyk a dziś o 11 miała iui na niepękniętym ;) ale zastanawiam się czy nie pójść w tygodniu na usg sprawdzić czy pękł... no lekarz mi monitoringu nie zalecił nic o nim anie mówił ale... któraś z dziewczyn pisała o monitoringu i tak hmmm
 
A jak i Was iui na pękniętym pecherzyku czy nie? Jeden konkretny czy udało się więcej wychodiwac do iui? ;)
W sumie nie powiedział a ja nie spytałam 2 dni przed na monitoringu mówił ze dwa a na iui powiedział ze pęcherzyk 20 na nas czeka wiec pewnie jeszcze na nie pękniętym miałam jakoś 26 godzin od zaztrzyku i kazał oddziałac tego dnia i następnego ze nic nie zaszkodzi tylko może pomoc :)
 
Ja wczoraj robiłam o godzinie 18 zastrzyk a dziś o 11 miała iui na niepękniętym ;) ale zastanawiam się czy nie pójść w tygodniu na usg sprawdzić czy pękł... no lekarz mi monitoringu nie zalecił nic o nim anie mówił ale... któraś z dziewczyn pisała o monitoringu i tak hmmm
Mysle ze daj sobie spokój jakby to było potrzebne czy konieczne to lekarz by chciał żebyś przyszła spróbuj nie świrować :) na luzie
 
reklama
Do góry