reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
A jak tam Ty po tym leku wyhodowałaś piękne pęcherzyki pomógł Ci??
Tak wyhodowałam 3 pęcherzyki jeden w dniu IUI był ponad 20 mm a te drugie były mniejsze. Przez 8 dni miałam dawkę 50 a 1 dzień 25 bo tak szybko rosły. Na 11 dc już brałam ovitrelle i w 13 dniu z rana IUI była na niepękniętym ale na usg było widać jak pęka :)
 
Dziewczyny za dwa dni mogę już zrobić beta hcg , strasznie się boje , nie mam żadnych objawów po za klociem w podbrzuszu od czasu do czasu , nawet piersi mnie nie bolą jak zwykle w tej fazie cyklu
 
Dziewczyny za dwa dni mogę już zrobić beta hcg , strasznie się boje , nie mam żadnych objawów po za klociem w podbrzuszu od czasu do czasu , nawet piersi mnie nie bolą jak zwykle w tej fazie cyklu
Tez tak mam ale jeszcze 10 długich dni do testowania 🤭 każda inaczej ma wiec nie ma co się nakręcać
Robiłaś już test ? Albo zamierzasz przed beta ?
 
reklama
Dziewczyny za dwa dni mogę już zrobić beta hcg , strasznie się boje , nie mam żadnych objawów po za klociem w podbrzuszu od czasu do czasu , nawet piersi mnie nie bolą jak zwykle w tej fazie cyklu
Trzymam kciuki 😘 tez sama trochę sie stresuje ale staram sie nie nakrecac😊 pamiętaj, że to że nie masz żadnych objawów nie musi o niczym świadczyć 😊 każdy organizm jest inny😊 wiec badz dobrej mysli😊 ❤️
 
Do góry