reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Uffff w końcu znalazłam chwilkę aby się z Wami podzielić dobrymi wieściami 🙂 dziś miałam kolejna wizytę u lekarza ciąża rozwija się prawidlowo (10+3)❤️ okruszek mierzy już prawie 4cm, widziałam rączki i nóżki, serduszko pięknie bije ❤️ za 2 tygodnie usg prenatalne więc mam nadzieję, że wszystko będzie jak dotychczas w porządku. Dziewczyny oczekujące na dobre wieści nie traćcie nadziei mocno trzymam kciuki za powodzenie Was wszystkich 🙂
 
reklama
U mnie dziewczyny nie najlepiej. Wczoraj zaczęłam krwawic, myślałam, ze to poronienie. Umówiłam się do lekarza i na usg wyszło, ze mam krwiaka w dolnym biegunie jaja płodowego. Dostałam zwolnienie na 2 tygodnie i zalecenie żeby leżeć. Jestem przerażona, dzisiaj też krwawię na brązowo. Tak długo czekałam na te ciąże, a tutaj takie coś mnie spotkało.
Moje koleżanki tez w ciazy plamiły, jedna także miała krwiaczka , potem dość szybko się wchłonął i ma zdrowa corke 🥰
Zdarza się... oszczędzaj się i myśl pozytywnie
Może progesteron spadł , bo brązowe plamienie, a tak słyszałam ze jest
 
Uffff w końcu znalazłam chwilkę aby się z Wami podzielić dobrymi wieściami 🙂 dziś miałam kolejna wizytę u lekarza ciąża rozwija się prawidlowo (10+3)❤️ okruszek mierzy już prawie 4cm, widziałam rączki i nóżki, serduszko pięknie bije ❤️ za 2 tygodnie usg prenatalne więc mam nadzieję, że wszystko będzie jak dotychczas w porządku. Dziewczyny oczekujące na dobre wieści nie traćcie nadziei mocno trzymam kciuki za powodzenie Was wszystkich 🙂
To piękne wieści ❤️
cieszymy się z Toba
Ojej ale szybko zleciało , już nie długo prenatalne
Masz jakieś przeczucie co do płci ? 🥰
 
Uffff w końcu znalazłam chwilkę aby się z Wami podzielić dobrymi wieściami 🙂 dziś miałam kolejna wizytę u lekarza ciąża rozwija się prawidlowo (10+3)❤️ okruszek mierzy już prawie 4cm, widziałam rączki i nóżki, serduszko pięknie bije ❤️ za 2 tygodnie usg prenatalne więc mam nadzieję, że wszystko będzie jak dotychczas w porządku. Dziewczyny oczekujące na dobre wieści nie traćcie nadziei mocno trzymam kciuki za powodzenie Was wszystkich 🙂
Gratuluję 😀 super ze wszystko w porządku 😀 jak tam też odstawiasz encorton?
 
Gratuluję 😀 super ze wszystko w porządku 😀 jak tam też odstawiasz encorton?
Tak przez tydzień mam brać po 5mg i po tygodniu odstawiam, luteinę mi zamienil jakimiś tabletkami z progesteronem do polykania bo niestety luteina bardzo nasilała wymioty. Po 30 dniach też odstawiamy progesteron. A ty kiedy masz usg prenatalne? Ja mam 24 sierpnia u jakiejś Pani dr bo nasz lekarz na urlopie a 8 września kolejna wizyta u dr. Pojawily Ci się jakieś dolegliwości?
 
Super dziewczyny 😍 tez bym już chciała być na waszym miejscu 🙂
U mnie szaleje tylko ten duphaston. Raz bolą piersi, ze dotknąć nie mogę, na drugi dzień znacznie mniej, raz boli podbrzusze raz nie i tak w kółko mam 😒 a tak to czuje się jak przed normalna miesiączka, wiec w sumie nawet nie wiem czy będę robić test. Chyba po prostu zaczekam na okres zeby sie nie smucić dodatkowo jedną kreską
 
Super dziewczyny 😍 tez bym już chciała być na waszym miejscu 🙂
U mnie szaleje tylko ten duphaston. Raz bolą piersi, ze dotknąć nie mogę, na drugi dzień znacznie mniej, raz boli podbrzusze raz nie i tak w kółko mam 😒 a tak to czuje się jak przed normalna miesiączka, wiec w sumie nawet nie wiem czy będę robić test. Chyba po prostu zaczekam na okres zeby sie nie smucić dodatkowo jedną kreską
No ja w tym miesiącu totalnie nic
A biorę duphaston, zawsze piersi mnie bolały po nim a teraz nic
Pewnie nic nie wyszło
 
reklama
Tak przez tydzień mam brać po 5mg i po tygodniu odstawiam, luteinę mi zamienil jakimiś tabletkami z progesteronem do polykania bo niestety luteina bardzo nasilała wymioty. Po 30 dniach też odstawiamy progesteron. A ty kiedy masz usg prenatalne? Ja mam 24 sierpnia u jakiejś Pani dr bo nasz lekarz na urlopie a 8 września kolejna wizyta u dr. Pojawily Ci się jakieś dolegliwości?
Prenatalne mam 23 sierpnia i już nie mogę się doczekać 😀 ale trafiłyśmy że go nie ma... byłabym najszczęśliwsza jakby to On mi robił No ale cóż wizytę u Niego mam 6 września więc jakoś dam radę 😀 No co Ty jakie dolegliwości 😀 nic kompletnie tak jak było tak jest 😀 tylko w ubrania się nie mieszczę 😀
 
Do góry