reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Dziewczyny moje podejrzenia się sprawdziły 🙈 byłam na usg i piękne endometrium, pęcherzyk 21 mm, więc decyzja działamy już! I na złamanie karku jechaliśmy do kliniki. Także No już jestem po zabiegu 😅 cieszę się, że tak spontanicznie, bo nie było kiedy myśleć i się stresować. Teraz pytanie do doświadczonych - jak przetrwać te dwa tygodnie 🙈🙈
 
Dziewczyny moje podejrzenia się sprawdziły 🙈 byłam na usg i piękne endometrium, pęcherzyk 21 mm, więc decyzja działamy już! I na złamanie karku jechaliśmy do kliniki. Także No już jestem po zabiegu 😅 cieszę się, że tak spontanicznie, bo nie było kiedy myśleć i się stresować. Teraz pytanie do doświadczonych - jak przetrwać te dwa tygodnie 🙈🙈
Odpowiedź od doświadczonej- to awykonalne 😀 Ja wytrzymałam 12 dni 😀
 
Dziewczyny moje podejrzenia się sprawdziły 🙈 byłam na usg i piękne endometrium, pęcherzyk 21 mm, więc decyzja działamy już! I na złamanie karku jechaliśmy do kliniki. Także No już jestem po zabiegu 😅 cieszę się, że tak spontanicznie, bo nie było kiedy myśleć i się stresować. Teraz pytanie do doświadczonych - jak przetrwać te dwa tygodnie 🙈🙈
Ojjjjj ciężko będzie wytrzymać 🙂 ja po 11 dniach robiłam betę 😃 bądź dobrej myśli a my trzymamy kciuki 🙏🙂
 
Dziewczyny moje podejrzenia się sprawdziły 🙈 byłam na usg i piękne endometrium, pęcherzyk 21 mm, więc decyzja działamy już! I na złamanie karku jechaliśmy do kliniki. Także No już jestem po zabiegu 😅 cieszę się, że tak spontanicznie, bo nie było kiedy myśleć i się stresować. Teraz pytanie do doświadczonych - jak przetrwać te dwa tygodnie 🙈🙈
Super🥰czyli spontanicznie wyszło fajnie
Teraz tylko 2 tyg czekania ☺️
 
reklama
Przykro mi
A ja mam zawsze napisany wynik <0,2
Czyli jak było 1,7 to znaczy ze coś było ale nie zagnieździło się ?
W poniedziałek mam zrobić jeszcze raz betę żeby mieć 100% pewność. I wtedy będę umawiać się do lekarza co dalej.
Ten wynik 1,7 sama nie wiem jak mam go interpretować 🤔
 
Do góry