reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Dziewczyny jeszcze mi się coś przypomniało, może sobie to sprawdźcie, poczytajcie, zapytajcie lekarza. My się staramy dwa lata lata. W styczniu najprawdopodobniej była ciąża biochemiczna, bo coś już się tam zaczynało dziać. Po tym wszystkim w końcu się zdecydowaliśmy na leczenie w klinice i lekarka powiedziała żebym zrobiła badanie Kir. Jest to badanie genetyczne, które ma na celu sprawdzenie czy mój układ immunologiczny nie zwalcza mojego męża.
dodatkowo tez jakiś czas temu trafiliśmy na taką akademie płodności. Dziewczyny prowadzą podcasty i podpowiadają jak za sprawą diety i odpowiednich składników można poprawiać wiele elementów 😊
U mnie to odpada bo mam już corke z mężem
A mąż wciąż ten sam 😂
A co do diety itp to już tyle rzeczy próbowałam ze nie wierze w nic
Nawet przez kilka miesiącu zioła jadłam Niepokalanek się nazywa ze niby dzialal
Już tyle rzeczy robiłam i D
 
Kurczę nie wiem, ciagle mam przeczucie że tego 12 dnia to już będzie po zawodach lub że trzeba będzie robić to na wariata. Chociaż cykle mam 28,29 dni jak z zegarkiem od kilku lat… No zobaczymy, może tylko świruje.
te zachowania, które opisujecie są straszne, nie wyobrażam sobie czegos takiego… ja swoim bliskim znajomym powiedziałam i dzięki temu unikam kłopotliwych pytań 😌
No ja w tym miesiącu mam wcześniej wszystko , aż się zdziwiłam
Wszystko wskazuje na to ze będę miałam iui w 10dc
Bo już w 6dc pecherzyki maja 12 mm
 
A fizycznie? Zaczęły się jakieś objawy? 🙂 Ja już nie daje rady z mdłościami i wymiotami 😏 wizyta dopiero za tydzień więc jeszcze trochę stresu przede mną. Napewno będzie dobrze, koniecznie daj znać po wizycie 🙂
Jakie mdłości jakie wymioty 😀 jajniki tylko dają mi popalić a tak to jakbym w ciąży nie była 😀 napisze jak wyjdę od doktorka 😊
 
reklama
Do góry