reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Za to teraz sobie odbijam i często sikam😂 czuje się dobrze, wczoraj sprawdzałam bete i wyszła 422 (po 48 h przyrost okolo 250%). W poniedziałek robię jeszcze jedna bete i będę ustalać termin wizyty. W którym tygodniu miałaś pierwsza wizytę, było już wtedy widać pęcherzyk? Mi Pani na recepcji powiedziała, ze wizytę umówimy jak beta będzie okoli 1000, ze wtedy już pojawia się pęcherzyk.
Ja robiłam jedna betę 12 dni po IUI, druga 14 i tego samego dnia miałam wizytę. Mój lekarz chciał mnie mieć pod kontrolą od samego początku I teraz chodzę co 2 tyg. Na pierwszej wizycie nie bo byłam wtedy 3+4 ale poszłam 4+6 i już byl pęcherzyk I założona karta
 
reklama
Szukam poprostu odpowiedzi dlaczego nie wyszło dwa razy
Progesteron dostaje później do brania to wykluczam
Ale ten estadriol i lh chodzi mi po głowie
Chciałabym żeby za 3 razem się już udało
Może mi robiła zastrzyk za wczesnie? Robiła przy pęcherzykach 17mm i 19mm
Potem pękały przy Ok 22mm
Ja już sama nie wiem
Ja też przed inseminacja miałam wykonane wszystkie niezbędne badania ale termin IUI lekarz wyznaczył na podstawie samego usg, zabieg miałam wykonany na nie pękniętych pęcherzykach i się udało więc myślę, że nie ma reguły
 
reklama
Do góry