reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Już nawet mój mąż się pytał czy coś mi jest bo przed poronieniem miałam i zwroty głowy i dużo spalam... dobrze, że chodzę do lekarza co 2 tyg bo inaczej bym zwariowała
 
reklama
Hey dziewczyny, od jakiegoś czasu czytam wasze forum. Moja historia zaczyna się tak że w 2017 roku podeszłam do pierwszej inseminacja z dawcą nasienia(u męża brak plemnikow) dzięki której mam najwspanialsza córkę (3,5 lat). I tak po paru latach zdecydowaliśmy o rodzenstwie. Teraz jestem po 2 nie udanych inseminacjach(kwiecień, maj) zdecydowałam do trzech razy sztuka i do kolejnej będę podchodzić w lipcu.
 
Już nawet mój mąż się pytał czy coś mi jest bo przed poronieniem miałam i zwroty głowy i dużo spalam... dobrze, że chodzę do lekarza co 2 tyg bo inaczej bym zwariowała
Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku i w piątek lekarz ponownie przekażę dobre wieści 🙂 czy przed poronieniem miałaś jakieś niepokojące objawy?
 
Jedynym objawem był zanim wszelkich objawow... aktualnie zaczyna mnie boleć brzuch jak na okres więc może coś się tam dzieje
Ja też czuje podbrzusze może nie nazwałabym tego bólem ale takie delikatne rozpieranie okres powinnam mieć 3 dni temu i nie było żadnego plamienia więc oby wszystko było dobrze
 
Hey dziewczyny, od jakiegoś czasu czytam wasze forum. Moja historia zaczyna się tak że w 2017 roku podeszłam do pierwszej inseminacja z dawcą nasienia(u męża brak plemnikow) dzięki której mam najwspanialsza córkę (3,5 lat). I tak po paru latach zdecydowaliśmy o rodzenstwie. Teraz jestem po 2 nie udanych inseminacjach(kwiecień, maj) zdecydowałam do trzech razy sztuka i do kolejnej będę podchodzić w lipcu.
Hej, mam nadzieje, że kolejny raz będzie szczęśliwy, trzymam kciuki:) ja w lipcu podchodzę do drugiej inseminacji.
 
reklama
Do góry