reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Niestety wspaniale oprócz ciągłego zmęczenia 😁 aktualnie cieszę się chwilą bo za jakieś 3godz dopadnie mnie zmęczenie stulecia i będzie trwało do jutra 😁 boję się co zobaczę na następnej wizycie bo nawet cycki mnie nie bolą... a Tobie jak się wiedzie ?
Więc coś sie juz zaczyna 🙂 mnie wciąż męczy senność ale niestety zaczęły się wymioty po za samymi nudnościami, które pojawiły się jakiś czas temu😏 dzień bez drzemki w ciągu dnia to rzadkość 😉 mam nadzieję, że wraz z końcem 1 trymestru dolegliwości minął 😉
 
reklama
Więc coś sie juz zaczyna 🙂 mnie wciąż męczy senność ale niestety zaczęły się wymioty po za samymi nudnościami, które pojawiły się jakiś czas temu😏 dzień bez drzemki w ciągu dnia to rzadkość 😉 mam nadzieję, że wraz z końcem 1 trymestru dolegliwości minął 😉
Mimo wszystko Ci zazdroszczę, przynajmniej czujesz że jesteś w ciąży 😊 ja się cały czas zastanawiam czy dalej w niej jestem
 
Kurczę dziewczyny teraz jeszcze się stresuje czy zdążę zrobić biocenozę, zwlekałam z tym żeby była jak najświeższa a teraz wszystko tak szybko zaczyna się dziać, że nie wiem czy zdążę. Monitoring mam 30 lipca. Ile wy czekałyście na wyniki biocenozy?
Na wyniki biocenozy nie czekałam długo bo robią u mnie w klinice, tak to mówią ze trwa dluzej
Czekałam 5dni
 
Napewno wszystko jest w porządku i dzidziuś się prawidłowo rozwija a tylko pozazdrościć braku nudności 😃
Cukierkowa naprawdę powinnaś się cieszyć
Uwierz mi ze lepiej nie mieć mdłości itp
Są dziewczyny co nie maja nic cała ciąże , tylko porod
Nie stresuj się na pewno jest wszystko dobrze , tak jak mówi lekarz ☺️
 
Cukierkowa naprawdę powinnaś się cieszyć
Uwierz mi ze lepiej nie mieć mdłości itp
Są dziewczyny co nie maja nic cała ciąże , tylko porod
Nie stresuj się na pewno jest wszystko dobrze , tak jak mówi lekarz ☺️
Ja wiem zdaję sobie z tego sprawę ale jakbym miała cokolwiek to wiedziałabym że coś tam się dzieje a tak to dupa
 
reklama
Może kwestia jest tego typu że ja wszystko robię prywatnie w laboratorium mojego ginekologa
Na wyniki biocenozy nie czekałam długo bo robią u mnie w klinice, tak to mówią ze trwa dluzej
Czekałam 5dni
Tez się umówiłam do kliniki na poniedziałek 😊 ale zobaczymy czy będzie lUl, bo w sierpniu zmieniają adres…. Ja zwariuje, my zawsze mamy pod górkę 🥲
 
Do góry