reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Hej dziewczyny 🙂
Ja jestem po dzisiejszej pierwszej IUI, na usg przed zabiegiem pęcherzyk był nie pęknięty. Lekarz twierdził że w każdej chwili powinien pęknąć bo od samego rana bolał mnie prawy jajnik 🤔testować mam się za ok 10-12 dni. To będą ciężkie dni 😔
Ja w piątek miałam więc czekamy razem na testowanie
Super Mam nadzieję że bety będą dodatnie i nasze grono fasolek się powiększy 😊
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂
Ja jestem po dzisiejszej pierwszej IUI, na usg przed zabiegiem pęcherzyk był nie pęknięty. Lekarz twierdził że w każdej chwili powinien pęknąć bo od samego rana bolał mnie prawy jajnik 🤔testować mam się za ok 10-12 dni. To będą ciężkie dni 😔
Oj tak wiemy my wszystkie coś na ten temat, ze długie te dni do testowania
Ja w czwartek testuje ☺️
 
Kurczę dziewczyny teraz jeszcze się stresuje czy zdążę zrobić biocenozę, zwlekałam z tym żeby była jak najświeższa a teraz wszystko tak szybko zaczyna się dziać, że nie wiem czy zdążę. Monitoring mam 30 lipca. Ile wy czekałyście na wyniki biocenozy?
 
Kurczę dziewczyny teraz jeszcze się stresuje czy zdążę zrobić biocenozę, zwlekałam z tym żeby była jak najświeższa a teraz wszystko tak szybko zaczyna się dziać, że nie wiem czy zdążę. Monitoring mam 30 lipca. Ile wy czekałyście na wyniki biocenozy?
Ja chyba nie mialam takiego badania ... 🤔
 
Kurczę dziewczyny teraz jeszcze się stresuje czy zdążę zrobić biocenozę, zwlekałam z tym żeby była jak najświeższa a teraz wszystko tak szybko zaczyna się dziać, że nie wiem czy zdążę. Monitoring mam 30 lipca. Ile wy czekałyście na wyniki biocenozy?
Ja robiłam w swojej klinice i wyniki miałam tego samego dnia a w labo u siebie w mieście to już nie pamiętam dokładnie ale ok 7 dni chyba. Pamiętaj żeby biocenozę robić po miesięczce a przed owulacja, mi lekarz zlecił między 8 a 12 dc
 
reklama
Do góry