reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Ja robiłam w swojej klinice i wyniki miałam tego samego dnia a w labo u siebie w mieście to już nie pamiętam dokładnie ale ok 7 dni chyba. Pamiętaj żeby biocenozę robić po miesięczce a przed owulacja, mi lekarz zlecił między 8 a 12 dc
Tak tak idę zaraz po miesiączce. Dzięki za info, dowiem się jak to wyglada w klinice i laboratorium 😊
 
Kurczę dziewczyny teraz jeszcze się stresuje czy zdążę zrobić biocenozę, zwlekałam z tym żeby była jak najświeższa a teraz wszystko tak szybko zaczyna się dziać, że nie wiem czy zdążę. Monitoring mam 30 lipca. Ile wy czekałyście na wyniki biocenozy?
Z tego co pamietam, ja tez miałam wynik biocenozy szybko, chyba jakoś po kilku dniach, już dokładnie nie pamietam, bo robiłam dawno. Dłużej czekałam na chlamydie, jakoś dwa tygodnie.
 
reklama
Może kwestia jest tego typu że ja wszystko robię prywatnie w laboratorium mojego ginekologa
Może to zależy od metody wykrywania. Ja miałam tez wymaz robiony, metoda PCR, z krwi nie miałam. Na szczęście musiałam jak na razie tylko raz zrobić to badanie, u mnie w klinice jest ważne pół roku. I jakie ono drogie, w sumie taka jak prawie wszystko co związane z leczeniem niepłodności.
 
Do góry