reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Jak tam dziewczyny się czujecie??
Ja powiem tak ze dziwnie .... może przez ta luteinę dopochwowo, nie brałam nigdy
Mega mnie boli podbrzusze i piersi
Ale nie nastawiam się bo może jeszcze po zastrzyku? Choć minęło już sporo czasu bo 1,5 tyg
Jak się czulyscie na progesteronie?
 
Jak tam dziewczyny się czujecie??
Ja powiem tak ze dziwnie .... może przez ta luteinę dopochwowo, nie brałam nigdy
Mega mnie boli podbrzusze i piersi
Ale nie nastawiam się bo może jeszcze po zastrzyku? Choć minęło już sporo czasu bo 1,5 tyg
Jak się czulyscie na progesteronie?
Mnie podbrzusze nie boli, tylko piersi. Tez dostałam progesteron dopochwowy, większa dawkę niż brałam wcześniej doustnie i przy tym doustnym też mnie piersi bolały, wiec u mnie to jest wina progesteronu. Kiedy robisz betę? Ja mam zrobić w środę.
 
Ja się zapytałam o witaminy bo czytałam, że powiino się brać od początku i polecił mi właśnie te "mama dha"
Mnie podbrzusze nie boli, tylko piersi. Tez dostałam progesteron dopochwowy, większa dawkę niż brałam wcześniej doustnie i przy tym doustnym też mnie piersi bolały, wiec u mnie to jest wina progesteronu. Kiedy robisz betę? Ja mam zrobić w środę.
Beta w czwartek
Jestem ciekawa ...
 
Mnie podbrzusze nie boli, tylko piersi. Tez dostałam progesteron dopochwowy, większa dawkę niż brałam wcześniej doustnie i przy tym doustnym też mnie piersi bolały, wiec u mnie to jest wina progesteronu. Kiedy robisz betę? Ja mam zrobić w środę.
Miesiąc temu brałam doustnie Duphaston i mnie bardzo mdlilo i zoladek bolał po nim i poprosiłam o dopochwowo
Lepiej się po nim czuje
Tylko ten ból podbrzusza taki jest dziwny, nie jak na okres , może po tej luteinie 🧐
Staraczka 1990 obyśmy w przyszłym tygodniu świętowały 💕
 
Miesiąc temu brałam doustnie Duphaston i mnie bardzo mdlilo i zoladek bolał po nim i poprosiłam o dopochwowo
Lepiej się po nim czuje
Tylko ten ból podbrzusza taki jest dziwny, nie jak na okres , może po tej luteinie 🧐
Staraczka 1990 obyśmy w przyszłym tygodniu świętowały 💕
To może jakieś bóle implantacyjne:) zazdroszczę, ja też bym chciała żeby mi coś zakuło, to może miałabym większa nadzieje na powodzenie. Byłoby pieknie, żeby się udało❤️
 
To może jakieś bóle implantacyjne:) zazdroszczę, ja też bym chciała żeby mi coś zakuło, to może miałabym większa nadzieje na powodzenie. Byłoby pieknie, żeby się udało❤️
No zobaczymy
Czasem nic nie boli i dziewczyny zachodzą , a tak to robię sobie nadzieje, boje się kolejnego rozczarowania , wiem dziewczyny ze Wy wiecie co czuje
 
reklama
Jeju to czekanie na betę jest straszne, mimo wszystko nie wspominam tego dobrze zwłaszcza że jestem strasznie niecierpliwa 😊 trochę wam współczuję ale trzymam kciuki 🤗
 
Do góry