reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Cześć dziewczyny. Dzisiaj 10 dzień po inseminacji. Lekarz zalecił sprawdzenie bety. Zrobiłam najpierw test z moczu ale kreski praktycznie nie widać. Wczoraj była dużo bardziej widoczna wiec podejrzewam ze to pozostałości ovitrelle. Jestem strasznie załamana. Miałam 4 pecherzyki z czego 2 mogły zostać zapłodnione a tutaj nic. Dzisiaj pewnie odbiore betę ale nie liczę na więcej niż 2 :(
 
reklama
Cześć dziewczyny. Dzisiaj 10 dzień po inseminacji. Lekarz zalecił sprawdzenie bety. Zrobiłam najpierw test z moczu ale kreski praktycznie nie widać. Wczoraj była dużo bardziej widoczna wiec podejrzewam ze to pozostałości ovitrelle. Jestem strasznie załamana. Miałam 4 pecherzyki z czego 2 mogły zostać zapłodnione a tutaj nic. Dzisiaj pewnie odbiore betę ale nie liczę na więcej niż 2 :(
Obyś się miło zaskoczyła ❤️ Ja robiłam betę z podobnym nastawieniem :)
 
reklama
Nie za wcześnie zrobiłaś?
Lekarz powiedział ze mam sprawdzić betę z krwi 10 dnia po inseminacji.
Ale tez ogólnie nie czuje nic, tak jak np. dziewczyny wspominały we wcześniejszych postach. Nic mnie nie boli, nie kłuje, nie mam żadnych sygnałów w piersiach. Czuje się w sumie lepiej niż w pierwszym tygodniu po procedurze.
 
Do góry