reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Cześć dziewczyny,
Już od tygodnia zastanawiam się jak się przywitać. Krótko o mnie. Mam 25 lat, prawie 3 lata nie mogę zajść w ciąże. Wada macicy, endometrioza i PCOS. W piątek miałam pierwsza inseminacje na niepeknietych 4 pęcherzykach i bardzo ciężko znoszę czas oczekiwania na możliwość testowania. Jak Wy sobie z tym radzilyscie ? Z ta gonitwa myśli ? Czy miałyście jakieś dolegliwości po inseminacji ?
 
Kurczę No to może być tak 5 tydzień, bo będę tydzień po planowanej miesiączce 🤔 kiedy u was było widać zarodek?
Na takiej wczesnej wizycie lekarz sprawdzi czy pęcherzyk jest dobrze umiejscowiony:) u mnie zarodek tez pojawił się na kolejnej wizycie, tez około 7+0.
Staraczka jak się czujesz?
Dziękuje, czuje się dobrze. Póki co plamienia ustały, pod koniec sierpnia mam kolejna wizytę, mam nadzieje, ze zarodek będzie się dobrze rozwijał:)
 
Cześć dziewczyny,
Już od tygodnia zastanawiam się jak się przywitać. Krótko o mnie. Mam 25 lat, prawie 3 lata nie mogę zajść w ciąże. Wada macicy, endometrioza i PCOS. W piątek miałam pierwsza inseminacje na niepeknietych 4 pęcherzykach i bardzo ciężko znoszę czas oczekiwania na możliwość testowania. Jak Wy sobie z tym radzilyscie ? Z ta gonitwa myśli ? Czy miałyście jakieś dolegliwości po inseminacji ?
Hej;) oczekiwanie na wynik jest najgorsze, ale zobaczysz, ze szybko zleci. Ja się zawsze starałam zająć jakimiś pracami domowymi, żeby za dużo nie myśleć. Ja po inseminacji nic nie czułam, nawet po tej udanej nie miałam żadnych specyficznych objawów. Trzymam kciuki za powodzenie:)
 
Na takiej wczesnej wizycie lekarz sprawdzi czy pęcherzyk jest dobrze umiejscowiony:) u mnie zarodek tez pojawił się na kolejnej wizycie, tez około 7+0.

Dziękuje, czuje się dobrze. Póki co plamienia ustały, pod koniec sierpnia mam kolejna wizytę, mam nadzieje, ze zarodek będzie się dobrze rozwijał:)
Co to znaczy 7+0 😃 dobrze taka informacja jest dla mnie bardzo ważna, bo się bardzo tym stresuje co tam się dzieje
 
Cześć dziewczyny,
Już od tygodnia zastanawiam się jak się przywitać. Krótko o mnie. Mam 25 lat, prawie 3 lata nie mogę zajść w ciąże. Wada macicy, endometrioza i PCOS. W piątek miałam pierwsza inseminacje na niepeknietych 4 pęcherzykach i bardzo ciężko znoszę czas oczekiwania na możliwość testowania. Jak Wy sobie z tym radzilyscie ? Z ta gonitwa myśli ? Czy miałyście jakieś dolegliwości po inseminacji ?
Cześć 😊
U mnie pierwszy tydzień zleciał super dużo ćwiczyłam, w ogóle o tym nie myślałam i jakoś leciało. Najgorszy był drugi tydzień bo dostałam totalnego świra do głowy, jakiś mega dol mnie złapał, byłam pewna, ze nic z tego i bałam się zrobić test. Coś tam się u mnie dzieje, wiec nie wiem czy to hormony czy co to było, ale nigdy się tak nie zachowywałam.
ja nie miałam żadnych dolegliwości. W drugim tygodniu bolały mnie plecy i brzuch na zmiane jak na okres, ale wszystko zwaliłam na duphaston.
mysle, ze nikt nie ma złotej rady. Trzeba jakoś starać się żyć normalnie, może trochę więcej zajęć sobie planować i jakoś to zleci 😊 trzymam kciuki
 
reklama
Do góry