reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje, wiadomości i sms-y od Sierpniowych Mamusiek(bez komentarzy)

reklama
Info od Karolinkaz:

"Leżałam 4h na porodówce z mega skurczami krzyżowymi,które nie dość że na ktg się nie zapisywały to jeszcze rozwarcie w ogóle nie postępowało. Rano na 2cm teraz też. Leżę na patologii, dostałam zastrzyk na zatrzymanie skurczy ale dalej są. Jak Marcelina? Będzie cesarka w poniedziałek?"
 
Info od Karolaola:

" Wczoraj o 21:05 utuliliśmy naszego Igorka. Waży 3380g, 57cm i 10pkt. Poród wywoływany, skurcze regularne od 10 rano, wody odeszły o 19:25, wtedy były 3cm rozwarcia, ale później poszło już ekspresowo. Zero nacięcia, szewków. Jestem taka SZCZĘŚLIWA, że już go mam. Trzymam kciuki za jeszcze czekające na swoje skarby:-)
Pozdrawiamy ciocie"
 
reklama
Do góry