reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Indukcja porodu po cc

Hej, nastawiam się, że nie będę miała drugiej CC... Ale mam się wstawić w szpitalu w 38 tc w celu zakończenia ciąży. Na oksy się nie zgodzę. Nie ma mowy. Przy pierwszym porodzie to był hardcore, a cesarka byla jak wybawienie.

Mam do was pytanie, czy zakładanie balonika i samo jego umiejscowienie boli? Jakie to jest uczucie? Jest się czego bać?
Trochę bolało, ale to chwila. Później miałam skurcze jak szyjka się rozwierała i ten balonik wypadł. U mnie balonik spełnił swoje zadanie i przygotował szyjkę do porodu na indukcji. Balonik natomiast nie ma na celu wywoływania porodu (skurczy porodowych).
 
reklama
Do góry