reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

in vitro z komórką dawczyni

Badałyście prolaktynę przed transferami?
Mi immunolog zleciła
Moje wyniki
47.54 ng\ml
A po obciążeniu mpc po godzinie 163,30
Niby jest hiperprolaktynemia ale przyrost po obciążeniu jest za mały bo powinno być pięciokrotnie
 
reklama
Badałyście prolaktynę przed transferami?
Mi immunolog zleciła
Moje wyniki
47.54 ng\ml
A po obciążeniu mpc po godzinie 163,30
Niby jest hiperprolaktynemia ale przyrost po obciążeniu jest za mały bo powinno być pięciokrotnie
Ja badalam tylko rano i mialam podobnie, bralam lek na obnizenie
 
A to ciekawe, bo jeden Twój lekarz i jeden mój - powiedzieli że wg najnowszych wytycznych prolaktyny się teraz nie zbija. Nigdy tego nie robiłam. Już nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam bromergon 😱
Ja dostalam od Żaka Dostinex :) po chyba 2 tyg stezenie spadlo (ten lek sie bierze raz w tygodniu:€ ). Kazal brac jeszcze jakis czas po pol tabletki
 
Ja dostalam od Żaka Dostinex :) po chyba 2 tyg stezenie spadlo (ten lek sie bierze raz w tygodniu:€ ). Kazal brac jeszcze jakis czas po pol tabletki
Ja głupia nie chciałam tego raz w tygodniu 🤦 i mam bromocorn czekam na decyzję lekarki bo z dostaniem się na oddział w najbliższym czasie też mam problem
 
Ja dostalam od Żaka Dostinex :) po chyba 2 tyg stezenie spadlo (ten lek sie bierze raz w tygodniu:€ ). Kazal brac jeszcze jakis czas po pol tabletki
Masz rację -chyba Ż pomyliłam. Ale lekarz z 🍀 zdecydowanie odstawił. Novum też tak pisze na swoim blogu. To może niech się zdecydują. W 32 zleconych przez imunologa badaniach - nie było w ogóle prolaktyny!!!
Brałam kiedyś dostinex polując na ten za 100 nie za 300. To mi wrzucilyscie temacik...👾
 
Bliskodo- kciuki za usg jutro.
Melapola- jak Ania zaimprezowala na chrzcinach?:-)
Ania ma znow zmienione mleko, na Neocate czyli calkowicie zhydrolizowane (150zl/puszka), to jest ten preparat za ktory nfz sciga pediatrow zeby oddawali kase za niesluszną refundacje wiec szukam odwaznego gastrologa ktory da mi zaswiadczenie ze dzidzia ma ciężką postac alergii na BMK. Wtedy jest na ryczalt za kilka zl…
Na chrzcie była aniołem!! Chociaz ksiądz nie żałował wody i zmoczył cały kaptur kurteczki i becik 🤣
A jak u Ciebie? Kiedy planujesz sie rozpadać na 2?
 

Załączniki

  • fccd74f1-2c16-4db3-8298-7e728d993b58.jpeg
    fccd74f1-2c16-4db3-8298-7e728d993b58.jpeg
    460,9 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Ania ma znow zmienione mleko, na Neocate czyli calkowicie zhydrolizowane (150zl/puszka), to jest ten preparat za ktory nfz sciga pediatrow zeby oddawali kase za niesluszną refundacje wiec szukam odwaznego gastrologa ktory da mi zaswiadczenie ze dzidzia ma ciężką postac alergii na BMK. Wtedy jest na ryczalt za kilka zl…
Na chrzcie była aniołem!! Chociaz ksiądz nie żałował wody i zmoczył cały kaptur kurteczki i becik 🤣
A jak u Ciebie? Kiedy planujesz sie rozpadać na 2?
Alez ona juz urosla!!! fantastycznie!
Dramat to NFZ. nie mam
slow, ale wierzę, że znajdziesz rzetelnego lekarza, który nie boi sie biurokracji.
Myslę, ze na początku grudnia moge nyc juz w blokach startowych z torbą, ale to może potrwać do polowy grudnia:-) Czekam
cierpliwie z maluszkiem, a on uprawia gimnastykę w brzuchu 8-)
 
Do góry