reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
ja mam 42 i się martwię
Och, witaj w klubie.
U mnie od początku była niska i przyrosty niby w normie, ale na poziomie 80-110% co 48h. No daleko to do tych standardowych przyrostów po 300% u większości dziewczyn.
No ale pęcherzyk adekwatnej wielkości, zarodek się pojawił o czasie, serduszko też (wielkość zarodka cały czas jest o dzień mniejsza niż wynikałoby z transferu). Dzhshsj to krwawienie, ale z zarodkiem cały czas wszystko ok… dziś wg transferu 7+6. Zobaczymy co będzie dalej.
 
reklama
Miałyście jakieś objawy 3dpt? Ja już wariuje...Bardziej bolały piersi, byłam ciepła", teraz jakoś nawet temp za niska, brzuch flak. Jakoś nie wierze że za parę dni miałoby coś wyjść...Przy ciąży udanej, biochem czułam że coś jest na rzeczy, piersi czułam..eh ja już nigdy nie uwierzę że może się spełnić, za każdym razem parę dni po transferze ja już wiem...🤐🫣🥴 Każda ktora miała kilka nieudanych transferów pewnie wie o czym pisze...
 
Do góry