reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Ujowo ale stabilnie. Beta cały czas rośnie, wczoraj miała jakieś 23 tysiące. Dzisiaj byłam na usg w medicover ale sprzęt rodem z PRL i ciężko było cokolwiek zobaczyć wśród śniegu na ekranie. Ale wygląda na to że raczej nie ma zarodka, jest tylko pęcherzyk ciążowy wielkości około 1,6 cm. Więc czekam na wizytę w klinice w czwartek i informację co dalej. W teorii puste jajo diagnozuje się od 25mm.. no więc wiem że nic nie wiem 🤷‍♀️
To ja miałam też betę 25 tysiecy, ale juz w 8tc czyli o wiele za niska niż powinna być, był pęcherzyk, ciałko żółte i zarodek ale bez akcji serca. Lekarz mówił że bete wytwarza ciałko żółte dlatego rośnie.
No i obraz wychodził wymiarami na 5-6tc więc po prostu zarodek się zatrzymał.
Mimo to beta rosła 😣
 
Ujowo ale stabilnie. Beta cały czas rośnie, wczoraj miała jakieś 23 tysiące. Dzisiaj byłam na usg w medicover ale sprzęt rodem z PRL i ciężko było cokolwiek zobaczyć wśród śniegu na ekranie. Ale wygląda na to że raczej nie ma zarodka, jest tylko pęcherzyk ciążowy wielkości około 1,6 cm. Więc czekam na wizytę w klinice w czwartek i informację co dalej. W teorii puste jajo diagnozuje się od 25mm.. no więc wiem że nic nie wiem 🤷‍♀️
i cały czas to czekanie w zawieszeniu :( daj znać w czwartek!
 
Masz jakiegoś sprawdzonego? Bo jakieś cyrki z tymi terminami tam do immunologa
Ja byłam z luxmedu u Joanny Kołodziejczyk Pyrzyk z Bydgoszczy oraz Eweliny Nowak z Krakowa. Pisze lokalizacje, bo tam trzeba przeklikać miasto jak się wyszukuje, inaczej nie znajduje terminów. Obie świetne. A poza tym, byłam u młodego Malinowskiego w bocianie, tylko to już było płatne normalnie.
 
Ujowo ale stabilnie. Beta cały czas rośnie, wczoraj miała jakieś 23 tysiące. Dzisiaj byłam na usg w medicover ale sprzęt rodem z PRL i ciężko było cokolwiek zobaczyć wśród śniegu na ekranie. Ale wygląda na to że raczej nie ma zarodka, jest tylko pęcherzyk ciążowy wielkości około 1,6 cm. Więc czekam na wizytę w klinice w czwartek i informację co dalej. W teorii puste jajo diagnozuje się od 25mm.. no więc wiem że nic nie wiem 🤷‍♀️
Cały czas trzymamy kciuki 🤞🤞 trzymaj się Kochana ❤️
 
reklama
Do góry