reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Mam pytanie. Ile czasu od punkcji miałyście transfer? I w którym dc punkcja ?
Sprawa indywidualna, zależy jak się będziesz czuć po punkcji, ile pęcherzyków pobiorą, co zadecyduje lekarz, jaki będziesz miała poziom hormonów we krwi.
Jak będzie wszystko ok to zazwyczaj 5 dni po punkcji jest transfer.
albo Mrożą zarodki, Ty dochodzisz do siebie i transfer jest z 1-2 cykle ☺️
Punkcja też różnie, zależy jak zareagujesz na leki, około w połowie cyklu
 
reklama
Mam pytanie. Ile czasu od punkcji miałyście transfer? I w którym dc punkcja ?
Ja miałam 1 lipca (15dc) punkcje, transfer miałam mieć 4go ale nie udało się żadnego w 3 dobie transferować więc zamrozili jednego który dotrwał do 6 doby (z 9 komórek zapłodniło się 6 i dotrwał jeden🥹). Transferu ciągle nie miałam bo w między czasie byłam na wakacjach i mieliśmy w planach teraz to zrobić ale po tych badaniach to już sama nie wiem 😶‍🌫️
 
reklama
Jest 14 pęcherzyków, przy pierwszej stymulacji w tym dniu było 12, lekarz mówił, że w sobotę wizyta i wtedy pomyśli czy o dzień czy dwa wydłużyć stymulację i dostanę dwa zastrzyki na koniec, ovitrelle i jakiś na g :D Punkcja będzie we wtorek lub środę :)
Piękne wieści! ☺️☺️ Na pewno 6 pięknych dojrzałych komórek z tego będzie 💪🏼
Czujesz już jajniki przy tych 14tu?
 
Do góry