reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

Pewnie co dziewczyna to inaczej, ja bardzo dobrze przeszłam stymulację i punkcje. Punkcja chwilkę, budzisz się w łóżku i musisz leżeć 2 godzinki 😀ja byłam na takiej dużej sali tam chyba nas z 5 było razem. I po kolei jak każdej minęło 2 h to wychodziła. Co chwilę podchodziła pielęgniarka jak tam. I czy dać kroplowke przeciwbólową. Musi Cię ktoś odebrać więc sama nie możesz jechać.
Mnie jak leżałam to pobolewał brzuch jakbym miała okres. I lekko plamiłam. I tego dnia wieczorem wzięłam jeszcze tabletkę przeciwbólową. I już nie plamiłam 😀ulga w jajnikach odrazu 😅✊🏻
Co kraj to obyczaj, mnie puścili po kwadransie ;)
 
reklama
Dziewczyny, ile dni po punkcji dostałyście miesiączke? Ja dostałam w 5 dobie po punkcji, nie wiem jak u Was było z lekami przeciwzakrzepowymi, odstawiłyście wraz z miesiączka czy brałyście do końca?
 
reklama
Odebrałam wyniki estradiolu i progesteronu . Estradiol 3057.4 pg/ml i Progesteron 2.1 ng/ml. Pani Doktor powiedziała że transfer w następnym cyklu bo za wysoki progesteron mam. Więc będzie śnieżynka 🙂
Pytałam o hiperkę, napisała że przy takich wynikach i odroczonym transferze, plus jeśli wezmę od razu po punkcji cyclogest to ryzyko hiperki jest bardzo małe🙂
 
Do góry