reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Ja robiłam tak że zbliżałam igłę, jak ciężko wchodziła to szukałam następnego miejsca gdzie opór jest mniejszy. Wtedy nie szczupalo
mi mąż robi zastrzyki od zawsze ;) ja jakoś jeszcze się nie odważyłam 🙈😂 oczywiście jeżeli będzie taka potrzeba to będę musiała
 
Tez miałam Rekovelle, Menopur i Cetrotide. Może to od wieku zależy? Bo ja pod koniec czerwca skończyłam 36, a od 35 już inaczej podchodzą niż 30-34. Ale lekarz w tych tabelkach jakieś algorytmy sobie wyliczał ;) ze stymulacji wyszło 15 jajeczek, z czego 6 było zapłodnionych i tylko jedno sie zatrzymało (jeden świeży transfer, cztery do mrożenia). Jajniki bolały ;) ale po punkcji bardziej bolało.
Być może, ja mam skończone 34. W poniedziałek zobaczę czy coś się zmieni w ilości jajeczek 😊🤞
 
Melduję się po punkcji:) 16 komórek pobranych , 6 idzie do zaplodnienia . W piątek info od embriologa jak tam nasze dzieci :) transfer odroczony
Super świetny wynik 😍 w piątek to trochę późno chyba?

A pytanie mam takie ogólne, na jakim etapie wiadomo że transfer będzie odroczony? Po punkcji jak u @Emily0308? I w sumie od czego to zależy w głównej mierze?
 
reklama
Super świetny wynik 😍 w piątek to trochę późno chyba?

A pytanie mam takie ogólne, na jakim etapie wiadomo że transfer będzie odroczony? Po punkcji jak u @Emily0308? I w sumie od czego to zależy w głównej mierze?
Mi już mówiła na usg, jak powiedziała że widzi ponad 20 pęcherzyków. Że zobaczymy po punkcji, ale lepiej odroczyć😃 no i odroczony miałam
 
Do góry