reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Dziewczyny 9 dpt 200,950 dzisiaj 11 dpt 380,070 a progesteron dzisiaj 109,80ng/ml nie wiem co znaczy te ng/ml może któraś wie 🤔🤔🤔rozmawiałam z lekarzem powiedział ,że wszystko jest elegancko i już nic nie powtarzać czekać na wizytę 🥰🥰🥰
Umawiaj się na wizytę, lekarz mówi że okej to okej ☺️
 
Ja już po wizycie w innej klinice i podjęliśmy decyzję, że się przenosimy. Nie wiem czy słuszna decyzja, okaże się. Lekarz chce zastosować przy moim amh długi protokół, mówi że daje on lepszej jakości komórki i pęcherzyki powinny w nim bardziej równo rosnąć. Obstawia że nie powinno być już takiej sytuacji że z 7 komórek będą tylko 2 się nadawały do zapłodnienia. Odświeżyli mi też badanie amh i w ciągu 2 h już dzwonili z wynikiem. Z pozytywów moje AMH po styczniowej laparoskopii powoli podnosi się.
 
Ostatnia edycja:
Ja już po wizycie w innej klinice i podjęliśmy decyzję, że się przenosimy. Nie wiem czy słuszna decyzja, okaże się. Lekarz chce zastosować przy moim amh długi protokół, mówi że daje on lepszej jakości komórki i pęcherzyki powinny w nim bardziej równo rosnąć. Obstawia że nie powinno być już takiej sytuacji że z 7 komórek będą tylko 2 się nadawały do zapłodnienia. Odświeżyli mi też badanie amh i w ciągu 2 h już dzwonili z wynikiem. Z pozytywów moje AMH po styczniowej laparoskopii co powoli podnosi się.
Super 🤩 no to trzymam kciuki żeby zmiana była szczęśliwa! :) od kiedy będziesz brać antyki?
 
Ja już po wizycie w innej klinice i podjęliśmy decyzję, że się przenosimy. Nie wiem czy słuszna decyzja, okaże się. Lekarz chce zastosować przy moim amh długi protokół, mówi że daje on lepszej jakości komórki i pęcherzyki powinny w nim bardziej równo rosnąć. Obstawia że nie powinno być już takiej sytuacji że z 7 komórek będą tylko 2 się nadawały do zapłodnienia. Odświeżyli mi też badanie amh i w ciągu 2 h już dzwonili z wynikiem. Z pozytywów moje AMH po styczniowej laparoskopii co powoli podnosi się.
Super, jeśli taki ma na Was plan i decyzja podjęta, to tylko zaufać lekarzowi iść w to 🙂
 
Ja nawet nie zwracam uwagi na klasy. Wezmiesz najlepsze i się nie przyjmą a urodzisz dziecko z najgorszej klasy.
Bez sensu sobie zawracać głowę kolejną rzeczą na jaką nie masz wpływu ☺️
W naturalnych ciążach nikt nie wie jaki to zarodek przecież 😂
Dokladnie tak, ja nawet nie wiem jakiej klasy byly, i tak za duzo tych nowych informacji jest, my mamy jedna szansę,bo nic nam nie zostało,jak się nie uda to wszystko od nowa,a miałam nadzieje, że jedna choć zamrożą, mam mieszane uczucia, zobaczymy jak sie to rozwinie 🙂
 
Super 🤩 no to trzymam kciuki żeby zmiana była szczęśliwa! :) od kiedy będziesz brać antyki?
Jeszcze dokładnie nie wiem bo na ten moment załatwiamy papiery z poprzedniej kliniki. Plus zgłosiliśmy że się w ramach programu przenosimy. Za 2 tygodnie mam ponowną wizytę z dr W i będzie kwalifikacja plus posprawdza które badania trzeba odświeżyć w programie, później chyba podpisanie umowy i rozpoczęcie protokołu ( nie wiem czy nie pomieszlam) w każdym razie szacował, że pod koniec roku będzie transfer. Nie wiem też czy dobrze zrozumiałam ale mówił że nie jest zwolennikiem podawania przed stymulacją tabletek anty bo osłabiają odpowiedź ale długi protokół chyba wiąże się z tabletkami anty ?
 
reklama
Do góry