reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
@amusedxxx powodzenia 🥹

A jak z Waszego doświadczenia? Robią transfery w sobotę?
W łódzkim bocianie normalnie pracują w soboty. Ja miałam w sobotę punkcję. Jedynie w niedziele nie robią planowo, ale jak jest sytuacja, że musi być dla dobra pacjentki to otwierają klinikę, przychodzi lekarz, embriolog i położna i robią ;)

Trzymam kciuki za poniedziałek🤞🏻 na pewno pisałaś, ale zapytam - zdecydowaliście zapłodnić 6 komórek czy wszystkie?
 
@amusedxxx powodzenia 🥹


W łódzkim bocianie normalnie pracują w soboty. Ja miałam w sobotę punkcję. Jedynie w niedziele nie robią planowo, ale jak jest sytuacja, że musi być dla dobra pacjentki to otwierają klinikę, przychodzi lekarz, embriolog i położna i robią ;)

Trzymam kciuki za poniedziałek🤞🏻 na pewno pisałaś, ale zapytam - zdecydowaliście zapłodnić 6 komórek czy wszystkie?
wszystkie :)
 
Cześć ciocie 💕 kropek na pokładzie, frytusie zjedzone 😄
 

Załączniki

  • IMG_9204.jpeg
    IMG_9204.jpeg
    125,1 KB · Wyświetleń: 105
Cześć, ja już po pierwszej wizycie (3dc) przed planowanym transferem. Wyniki progesteronu i estradiolu dobre więc od dziś przyjmuje estrofem i encorton. Przy okazji doktor zleciła jeszcze prolaktynę i wynik pierwszy raz za wysoki. Czekam na informacje co z tym dalej. Mam nadzieje że transfer odbędzie się w terminie. Na ten moment na 21 września mam kolejną kontrolę a jak wszystko dobrze pójdzie to 27 września transfer.
 
reklama
Do góry