reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Dostałam SMS z kliniki, żeby się skontaktować z nimi i ustalimy, w jakim miesiącu mamy przyjść na kwalifikację i rozpoczniemy procedurę... 🥹
Do wyboru mamy rozpocząć teraz (lipiec sierpień) u innego lekarza lub wrzesień u naszego.
I jak planujesz zrobić? To wasza pierwsza procedura z refundacji?
 
tak.
Nie mam pojęcia co zrobię 😂 myślałam, że oni dopiero we wrześniu gdzieś zadzwonią
Jak masz dobrego swojego lekarza to chyba bym poczekała do września. A jaka to klinika? Ja mam taką rozkmine, bo jeśli teraz nie podejdziemy do transferu, albo jeśli transfer się nie uda to też chcemy robić przerwę do września i polecieć na jakieś wakacje… z drugiej strony boję się, że kasa się skończy na ten rok w klinice ;D milion myśli w głowie i rozkmin
 
Dawaj odrazu nie ma na co czekać😀 we wrześniu już będziesz 🤰
Pogadam z mężem jak wróci z pracy. Ogólnie wolelibyśmy swojego lekarza, ale ja we wrześniu mam mega wielki projekt w pracy któremu leaduję, więc nie wiem jak będzie z wolnymi dniami wtedy... bo przyjeżdżają ludzie z różnych krajów i w ogóle. Więc może lepiej i teraz by było. Albo w październiku
Jak masz dobrego swojego lekarza to chyba bym poczekała do września. A jaka to klinika? Ja mam taką rozkmine, bo jeśli teraz nie podejdziemy do transferu, albo jeśli transfer się nie uda to też chcemy robić przerwę do września i polecieć na jakieś wakacje… z drugiej strony boję się, że kasa się skończy na ten rok w klinice ;D milion myśli w głowie i rozkmin
My jesteśmy w Fertimedica w Warszawie. Zobaczymy co mąż powie
 
Pogadam z mężem jak wróci z pracy. Ogólnie wolelibyśmy swojego lekarza, ale ja we wrześniu mam mega wielki projekt w pracy któremu leaduję, więc nie wiem jak będzie z wolnymi dniami wtedy... bo przyjeżdżają ludzie z różnych krajów i w ogóle. Więc może lepiej i teraz by było. Albo w październiku

My jesteśmy w Fertimedica w Warszawie. Zobaczymy co mąż powie
No właśnie pamiętam jak tu pisałaś o napiętym czasie w pracy we wrześniu.
Jak teraz podejdziecie to we wrześniu już będziesz po punkcji i może po trwanferze albo chociaż po samej punkcji. Wiadomo, trzeba się z tym przespać i przemyśleć 😀
Ja bym pewnie szła odrazu bo nie jestem cierpliwa 😅
 
reklama
No właśnie pamiętam jak tu pisałaś o napiętym czasie w pracy we wrześniu.
Jak teraz podejdziecie to we wrześniu już będziesz po punkcji i może po trwanferze albo chociaż po samej punkcji. Wiadomo, trzeba się z tym przespać i przemyśleć 😀
Ja bym pewnie szła odrazu bo nie jestem cierpliwa 😅
no tylko właśnie ja mam masę wątpliwości odnośnie IVF i czuję w głowie, że wolałabym poczekac. Ale z drugiej storny to jak poczekam to dam sobie więcej czasu na rozkminy, myślenie i inne rzeczy więc może lepiej zrobić to od razu i już.
 
Do góry