reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Implantacja zarodka? Ile dpo i jak u was wyglądała?

Justi1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2020
Postów
734
Hej kochane.

Staramy się o dziecko. Ostatni okres miałam 11 maja, cykle mają około 30 dni.
Seks był 26,27,28 maja a dziś 1 czerwca miałam jasnorożowy śluz, potem jak zasechł wyglądał jak kawa z mlekiem. Było to jednorazowo, teraz już tego nie ma. Czy możliwa jest juz implantacja zarodka?😘😘 czuje tam w środku jakoś jakby było dużo śluzu, a w podbrzuszu jakby się coś działo, ale nie jest to bol.

Jak to wyglądało u Was?
 
Ostatnia edycja:
reklama
TAK. Może zaczniesz wyprawkę już kompletować? 🤷‍♀️

A tak serio - to powodów większej ilości śluzu, plamień może być mnóstwo. Poczekaj do terminu i zrób test. U mnie wystąpiło plamienie implantacyjne tylko w jednej z trzech ciąż. I wyglądało jak "stara" krew.
 
TAK. Może zaczniesz wyprawkę już kompletować? 🤷‍♀️

A tak serio - to powodów większej ilości śluzu, plamień może być mnóstwo. Poczekaj do terminu i zrób test. U mnie wystąpiło plamienie implantacyjne tylko w jednej z trzech ciąż. I wyglądało jak "stara" krew.
Ja już byłam 2 razy w ciąży i plamienia implantacyjnego nie miałam. Stąd pytanie, wiadomo czas pokaże 😀 ale od tego jest forum aby pytać i czytać o doświadczeniach innych 😘 buzka
 
Ja nie mialam nic co wskazywałoby by na inplantacje , byłam 3 razy w ciąży, jedyny objawy który połączyłam po vzasie z ciaza, to klujacy jajnik czasem, ale to tak że jak strzyklo to aż mnie zginało, a tak nic ,oprócz zwykłych objawów pms
 
Hej kochane.

Staramy się o dziecko. Ostatni okres miałam 11 maja, cykle mają około 30 dni.
Seks był 26,27,28 maja a dziś 1 czerwca miałam jasnorożowy śluz, potem jak zasechł wyglądał jak kawa z mlekiem. Było to jednorazowo, teraz już tego nie ma. Czy możliwa jest juz implantacja zarodka?😘😘 czuje tam w środku jakoś jakby było dużo śluzu, a w podbrzuszu jakby się coś działo, ale nie jest to bol.

Jak to wyglądało u Was?
To może być plamienie implantacyjne ale nie musi. Trzymam kciuki żeby się udało ale nie nastawiaj się niepotrzebnie. Wiem z doświadczenia, że przy staraniach po pierwsze lubimy sobie wkręcać różne objawy, a po drugie nasz organizm czasem świruje. Ja zawsze miałam okres jak w zegarku, nigdy mnie nie bolały piersi, a przy staraniach ciągle jakieś "ciążowe objawy". Zrób test koło 11.06.
Powodzenia! :)
 
U mnie 9dpo pojawiło się obfite jasnobrązowe plamienie i 4 dni później wyszedł mi pozytywny test 😊 Z tym, że nie miałam monitoringu owulacji, stwierdzam ze wtedy była jedynie z moich odczuć i obserwacji
 
W internecie twierdzą, że implementacja zaczyna się właśnie 6-7 dpo, ale trwa kilka dni 🤷‍♀️ Więc pewnie możliwe :)
 
reklama
Do góry