reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imionka dla maluszków

No właśnie, w innym wątku zauważyłam że używasz Frezja już imienia dla córci, szybko się uporaliście! A imię baaaardzo mi się podoba!
Ja natomiast zaczynam mieć wątpliwości do imienia wcześniej wybranego ... hmmm ciekawe jak go w końcu zapiszemy ::) ::) ::)
 
reklama
Ja tez zastanawiałm sie nad zmianą imienia jak dowiedziałam sie ile Juli ostatnio sie urodziło.Ale w ostateczności chyba tak zostanie.Do chłopca imię wybiera moja córka i niestety nie jest jeszcze zdecydowana.Podobają jej się Bartek,Igor,Marcin.Ale do pażdziernika może sie to jeszcze 1000 razy zmienić.
 
Dzięki Doxa ja się już przestawiłam na córcię ale nie wiem czy mąż też on nadal twierdzi że lekarz powiedział wydaje mi się więc dla nigo to chyba zabrzmiało nie wiem kto to :laugh:

A z Samuelem bawił się Oliwer fajnie to wyglądało dwa imionka niezbyt popularne.
 
No właśnie boję się, że Oliwier robi się coraz bardziej popularny :( Poza tym mam problem ze zdrobnianiem tego imienia. Mój tata to Aleksander, więc wszystkie zdrobnienia kojarzą mi się z Olkiem! hmmm sama nie wiem .... na szczęście mam jeszcze 3 miesiące
 
teraz jest tak dużo Julek,że gdziekolwiek się idzie to słyszy się tylko te imię.Jak byłam ze swoja córka w szpitalu na jednej sali leżały trzy Julki rocznik 2004 i jedna rocznik 2002 na jednej sali pięcioosobowej ( ! ), na placu zabaw same Julki i gdzieniegdzie Oliwia czy Zuzia, to samo w sklepach, w przedszkolach jest po 5 , 6 na grupę i z tego co widzę to z roku na rok popularność tego imienia wzrasta.małgosia76 ma rację.Ja swojej córcę dałam na imię Julia i bardzo tego żałuję, bo ona płacze gdy mówię do niej po imieniu,chodziła do żłobka gdzie były same Julki i bardzo płakała,z powodu ,że kilka dziewczynek nazywa się tak jak ona.Dlatego dziewczyny zastanówcie się , ja gdybym wybierała teraz imię dla dziecka, to wybrałabym inne imię.Ostatnio do córki zwracamy się jej drugim imieniem : Wiktoria, które jest równie popularne,ale nie tak jak Julia.Jej sie podoba.Pozdrawiam wszystkich
 
a ja też zawsze chciałam julia, ale już słyszałam, ze to najbardziej popularne imię, więc będzie zosia albo marysia, a jak chłopaczek, to bartek...
 
u mnie w rodzinie sie okazalo, ze trzy kobity (lacznie ze mna ;D ) maja na drugie/trzecie imie Gabrysia!!! Tak wiec nie ma o czym dyskutowac imie juz jest ;D chyba ze bedzie chlopiec, to sebastianek nadal :)
 
reklama
A ja ostatnio zaczynam sie zastanawic czy dac Ola, jakos mi cos nei pasuje. No i sie zastanawiam nad nowym, bardzo mi sie spodobalo Lila.
 
Do góry