reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla maluszków

reklama
Dokładnie. Mnie też sie podobało to imię dla dziwczynki ale jak dowiedziałam się jak bardzo jest popularne to chyba zrezygnuję. Mam jeszcze czas pomyśleć nad innym.
 
a my będziemy mieć Maciusia. Gdyby jednak miało się okazać ze Macius bedzie dziwczynka to nie wiemy nic na 100 % mnie sie podoba Lena, a męzusiowi Hania
 

My dla chlopca wybralismy Sebastian (po moim braciszku i szwagrze :) ::) a dla dziewczynki - to zastanawiamy sie jeszcze, ale moze Gabriela ::) :) Aniolek kochany ::) :)

Bardzo ładnie :) Sama mam Sebastianka. Dla dziewczynki proponuję Amelka :)
 
Dla dziewczynki trudniej nam jakos, zastanawiamy sie nadal nad Gabriela i Oliwia moze :-) ::)
 
reklama
Do góry